Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bánjátok, hogy nincs sok...

Nem bánjátok, hogy nincs sok helyen rendes társasági élet?

Figyelt kérdés

Most is vannak baráti társaságok, de már nincsenek akkora baráti összejövetelek. Nincsenek annyian az utcán, nincs olyan közösségi élet.

Pár helyen látni még fiatal csoportokat, de máshol nem, ahol azelőtt rengetegen voltak.

Beszélgettek a parkokban, az udvarban, a fiatalok fociztak, bicikliztek, mindenki jól érezte magát.


2021. jan. 19. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjuk már... Ne fogjunk mindent a koronavírusra!


Aki eddig antiszoc magányos volt, az most is az maradt, aki meg eleve társasági ember, annak nem okoz gondot ez a vírus sem, "meg tudja oldani okosban"


Szóval hagyjuk ezt a bullshit nyafogást....

2021. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Én bánom.
2021. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem hiányoznak az ilyen dolgok. Pont azért, mert nem vagyok annyira társasági ember, hogy direkt megszervezzek ilyeneket, viszont baromi jó volt hozzácsapódni az ismerőseimhez itt-ott.
2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6: Ajajjj 😂😂😂🤣🤣🤣
2021. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem banom, mert a korlatozasok alatt sokmindenre rajottem, volt idom atgondolni tobb dolgot js. Kamaszkorom ota visszahuzodo voltam es nem nagyon igenyeltem a tarsasagot, szoval az lenne a logikus, hogy elveznem kene ezt a helyzetet, de rajottem, hogy ha rajtam kivulallo okok miatt vagyok kenytelen otthon ulni, akkor az mar nem tetszik es emellett egyre nagyobb is a tarsasagi igenyem.
2021. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Van amikor elvagyok egyedül, van amikor hiányoznak a többiek, hangulatfüggő nagyon.
2021. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
1-es és 4-es vagyok: Bocsánat, hogy bunkó voltam és tapló, nem kellett volna ezeket írnom.
2021. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én megbocsátok.
2021. jan. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!