Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy észrevegyenek...

Mit tegyek, hogy észrevegyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó típus vagyok, annak ellenére, hogy régen egyáltalán nem ilyen voltam, dehát így a karantén alatt sok minden változott meg.

Régen mindenki szeretett, és a figyelem középpontjában voltam, de amikor visszamentünk a suliba, minden megváltozott.

Mostanában senki sem veszi észre ha szomorú vagyok, sőt még azt se ha rosszul vagyok (Pánikbeteg gyanús vagyok).

Én sok dolgot teszek azért hogy észrevegyenek, és hogy törődjenek velem, vagy legalább hozzám szóljanak az emberek, például próbálok okosnak látszani (Amúgy 3-5-ös tanuló vagyok), vagy megcsinálom a hajam, vagy próbálok úgy tenni mintha nem lennék rosszul...

Mit tehetnék hogy az emberek újra észrevegyenek, elismerjenek?



2021. jan. 26. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Mit tegyek, hogy észrevegyenek az emberek?


- told le a nadragod es menj ki a foterre :)

2021. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell feltűnősködni, bőven elég 1-2 barát, pár haver
2021. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Na ott van a kutya elásva, hogy másoktól teszed függővé a közérzetedet. Pedig ilyenekkel nem tudod pótolni azokat a hiányokat, amiket gyerekként szedtél össze. Önismereti munka, azaz pszichoterápia az, ami segít ebben.
2021. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!