Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rátok milyen negatív hatásokka...

Rátok milyen negatív hatásokkal jár ez?

Figyelt kérdés

Szociális ember vagyok és a vírus előtt sokat buliztam,koncertekre jártam,rendszeresen voltak nagyobb baráti összeröffenések.Baráti összejövetelek még mindig vannak,de nem olyan gyakran és nekem ez nagyon hiányzik.Messengeren is rendszeresen beszélek velük,videochatelünk,de az nem olyan.Úgy érzem kezdek bekattani a magánytól.Úgy kelek fel,hogy nincs sok értelme végigvinni a napot az egyetemi online órákon kívűl.Párommal sokat találkozunk,de azért mindkettőnk részéről is nagyon hiányzik a kiteljesedett szociális élet.

Rátok ez milyen hatással van?


20/L



2021. febr. 1. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt ennyi időm a páromra és a családomra. Az ismerőseim nagy részét ugyanúgy megviseli, mint téged, de én a vírus előtt voltam magányos csak igazán.
2021. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Uh, hát én ugyan ezt érzem. Jelenleg harmadéves vagyok egyetemen. Plusz a falu ahol lakok, nemsok lehetőség van szocializálódni, így pont emiatt mentem koliba, mikor felvettek az egyetemre. Tök jól alakultak a dolgok, sok kapcsolatot teremtettem, tök jó kis bulis pörgős életem volt(ami középiskolában kimaradt). Erre BUMM, korona, vissza lettem zárva a szülőfalumba, ahol alig van ismerősöm... Így hónapok óta semmilyen szociális inger nem érint a családomon kívül. Kezdek én is depressziós lenni emiatt... Az a legrosszabb, hogy úgy telnek el ezek a fontos hónapok, hogy semmit sem lehet tenni ellenük... Ráadásul ez az utolsó félévem egyetemen, és ha nem vesznek fel mesterre akkor viszlát fiatalság, jön a mókuskerék 40 évig... Úgyhogy igen, rám elég sok negatív hatással van ez az egész... Meg szerintem a 16 és 25 év közöttiek 90%-ára is.


Viszont sok antiszociális, vagy erősen introvertált ember most a virágkorát éli. Nekem ezzel semmi bajom nincs, csak általában ők szokták azt mondani, hogy "úristen valakinek az a legnagyobb baja, hogy nem élhet szociális életet", meg hogy "napközben is meglehet oldani a találkát". Hát szerintem aki társaságkedvelő, annak ez igen is hatalmas érvágás. Pont azért mert, sok embernek van élete, és sokszor csak este 8 után tudjuk megoldani a találkát, azt is mondjuk beülve beszélve valami vendéglátóhelyen.

2021. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ugyanúgy összejárunk a barátokkal csak egymás lakására. Persze a koncertek, nagyobb bulik nekünk is hiányoznak. Ezek az összejövetelek úgy néznek ki, hogy szombat délután 2 körül kezdünk, hogy fél 8 körül haza tudjon mindenki indulni.
2021. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!