Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy bírjam ki a covidot, ha...

Hogy bírjam ki a covidot, ha unalmasnak érzem a napjaim és nincs kivel találkozni?

Figyelt kérdés
Voltak akik átvernek, illetve vannak akik nem érnek rá. Viszont én nem szeretnék emberektől függeni. Mit tehetek annak érdekében, hogy feldobjam a napjaim? Az nem játszik, hogy dolgozok, mert még iskolába járok, nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat! A "jaj, én örültem volna a távoktatásnak" kaliberű válaszokra nem kívánok reagálni.

2021. febr. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sorozatozni szoktam
2021. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat, amik akkor hiányoznak, amikor rendes oktatás van. Sorozazozz, olvass, halgass zenét, rajzolj,játssz. A társasági élet egy ideig még marad így, addig is tölts minőségi időt egyedül.
2021. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rokonaid videocseten? Beszelgess olyanokkal akikkel regen tetted.

A you...beon meg sok kreativ dolog font van. Papirvirag keszites, lakasdisz keszites, mit hogy fess vagy rajzolj. Nezz eredeti nyelven felirattal filmeket. Keress edzeseket sajattestsulyosat otthoni gyakorlatokat, esetleg probalj sutni fozni. Ha fiu vagy akkor plane. Tok szexi ha egy srac tud egy jo bogres sutit vagy kepes egy prokoltet osszedobni ha meg valami salatat vagy levest olle. Tavasszal rengeteg videot tettek fol.kalacs, zsemle, pogacsa keszitesrol sokszor pasik mutatjak be. Anyukadat is vond be, higy ne legyen gond mit hasznalsz hova teszed vissza. Biztos orulni fog es kuktaskodik melletted.

Mi unalom ellen sutogettunk - strandlangost, fankokat, muffint, pizzat..gyrost, hambit.orult neki a csalad nem igazan lehetett elrontani es ezeket amugy az utcai arusoknal vettuk, ami meg most nem igazan van.

En a szoba nagytakaeitasat, szonyegtisztitast szodabikarbonaval stb is megcsinaltam. Ruhaim kivaligattam, nem kello konyveim arultam a neten. Sose tanult nyelvekbol kerestem nyelvleckeket a neten. Es beleptem rb csoportokba ahol lehetett posztolgatni, hozzaszologatni, ismerkedni.

2021. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az interpals oldalt, itt lehetséges barátokat találni, nyelvet gyakorolni a legkülönbözőbb érdekes országokból. Nekem pl. Japánból, Ausztráliából, Costa Ricából, Papua-New Guineából, Feröer szigetekről, Indiából stb.. is sikerült. Nagyon érdekes számomra, a beszélgetések is, képek cseréje is a különböző ételekről, utcáról stb. és nyelvgyakorlásnak is tökéletes.
2021. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha tudnék is találkozni, csak hazudnak, hogy nincsen idejük és erre meg elmennek mással, mert annyira nincs idejük, ezáltal senkivel se tudok és itthon is unatkozom és ez már nehezen bírható
2021. febr. 6. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
En szivesen talalkozok veled. Nekem sincs sajna akivel tudnek menni.
2021. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!