Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan gyakoroljátok a családi...

Hogyan gyakoroljátok a családi nudizmust?

Figyelt kérdés
Ötleteket véleményeket várok tőlletek

2021. febr. 14. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Sémi extra simán úgy vagyunk és kész
2021. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alletta ***** válasza:
87%
nálunk sincs semmi probléma ezzel. simán jövünk-megyünk a lakásban pl. fürdés előtt, után.
2021. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

itthon is nudin vagyunk :)

30N

2021. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 GretaThunberg ***** válasza:
23%
#3 fűtés gondolom meg 25 fokon.
2021. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

#4 a 10.emeleten alapból olyan meleg van h a fűtés minimumon van ;)

3mas voltam :)

2021. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van ahol gyermek is van ott hogyan gyakoroljátok?Gondolok télen is lehet vagy éppen szoktátok is gyakorolni
2021. febr. 15. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

40-es házaspár vagyunk, két tizenéves lánnyal.

Napközben sosem járkálunk meztelenül, de nyaranta ruha nélkül - mi csajok bugyiban amikor szükséges - alszik az egész család. Fürdés után a köntös alá nem veszünk semmit. A fürdőszobába is bármikor bejöhet mindenki, nincs belőle probléma. A kertben van egy kis szauna, azt is meztelenül használjuk, ahogy napozni is úgy szoktunk.

A lányok kicsi koruk óta láttak minket ruha nélkül. 4-5 éves koruk környékén elmondtuk nekik, itthon és egymásközt nem kell magunkat takargatni.

"Egész nap meztelenül" szerintem túlzás, de én úgy gondolom az lenne a normális, hogy ne szégyelljük magunkat a másik előtt.

2021. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!