Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem ezt, hogy tudnám...

Miért érzem ezt, hogy tudnám orvosolni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Eléggé, tutyimutyi vagyok pár dologban, pl: ügyintézésben

Az ügyintézésről:

Ha hivatalos vagy nem hivatalos ügyintézést kell csinálnom, akkor előtte félek és remegek ettől a gondolattól hogy nekem most nekem kell egyedül megtapasztalnom, nem tudom jól fogalmazok e vagy jót mondok e, olyat kérdeznek hogy azt nem értem és többször is elkell nekik mondani és eléggé gáz. Amúgy észrevettem magamon ha ügyintézek, elkezdek hangosan beszélni a kelleténél, remeg minden testrészem és izzadok mint a ló. Egy szóval nagyon beparázok. Lehet az a probléma hogy előttem minden ügyintézni valót, édesanyám csinálta meg, és nekem is részt kellet volna venni pár dologban.

Hogy tudnám ezt javítani hogy a felfogásom ne ilyen legyen? Tudom eléggé személyes és hülye kérdés, csak az a baj saját magamnak nem tudom megválaszolni. Előre is köszi a válaszokat!

Amúgy bocsi ha rossz kategóriába írtam volna ki a kérdést.



2021. márc. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a megoldás, hogy jobban akarod csinálni, az csak további feszültséget szül. A megoldás az, hogy engeded magad hibázni. Rájössz, hogy nincs jelentősége, az egész csak a te fejedben létezik. És ez a világban nagyon sok dologra, tevékenységre igaz.
2021. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igazad van, és probálom megfogadni.
2021. márc. 7. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es okejtése hibátlan.
2021. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld, menj sokszor, és tényleg hagyd magad hibázni. Egy csomó ember sem tudja hogy működnek ezek, főleg fiatalok. Azért van az ügyintéző, hogy segítsen. Az más, hogy türelmetlenek, vagy rosszul magyaráznak. Ők is hibáznak, csakúgy, mint te.
2021. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, legközelebb most már próbálok magamból is engedni!
2021. márc. 7. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ügyintézőnek az a dolga, hogy elmondja, mit kell csinálnod. Látja, ha nem érted. Ő emberekkel dolgozik, mindenféle ember van, az ő dolga, hogy mindenkit útba igazítson.

Ha valamiről tudod, hogy nem fogod tudni megjegyezni, kérd, hogy írja fel!

2021. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam, kb 1 éve hagytam el ezt

Úgy megyek oda, hogy lesz.rok mindent

Úgy fogom fel mintha a barátaimhoz mennék át

2021. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!