Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ebben az esetben elmennétek...

Ebben az esetben elmennétek egy házibuliba?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel kb. 5 éve buliztam még együtt, azóta nem találkoztunk. Rámírt, hogy látott facebookon egy házibulis csoportban és hogy ők hétvégére szerveznek bulit és ha van kedvem, csatlakozzak. Úgy volt, hogy egy barátnőm is tud jönni velem, de sajnos lemondta. Bulizni van kedvem, mert megőrülök már az itthonléttől, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e így, hogy egy embert ismerek, de őt sem láttam már tök régóta. Egyébként szimpatikusak, normálisnak tűnnek a többiek is a közösségi oldalak alapján. Ti mit tennétek?
2021. márc. 10. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem mennék el, betartom a korlátozásokat, mert nem akarom hogy ez a szar még évekig velünk legyen.
2021. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is betartom a korlátozásokat, szigorúan 10 fő alatt lennénk.
2021. márc. 10. 16:28
 3/16 alletta ***** válasza:
57%

nem mennék el. nemcsak azért, mert 1 embert ismersz, hanem a jelenlegi járványhelyzet miatt sem ajánlatos. sőt tilos is bulikat tartani.

az már más kérdés, hogy mégis hány házibulit rendeznek.

2021. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt én értem és tudom, ejnye bejnye, hogy valaki ilyenkor bulin gondolkodik, de.. Hónapok óta nem voltam sehol kb., se kutyám, se macskám, brutálisan egyedül érzem magam, jó lenne kicsit kimozdulni.
2021. márc. 10. 16:37
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Egyrészt járvány van, másrészt óriási buli lenne reggelig összezárva lenni egy lakásban (maximum) 8 totál idegen, és 1 félig idegen emberrel.
2021. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

"Hol van épp házibuli?" csoportról van szó igaz ?


Járvány helyzeten kívül szerintem király ötlet lenne, de így...hát.


Csodálom hogy még nem zuccolták.

2021. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként ha már annyira bulizni akarsz akkor miért nem olyanokkal mész akiket legalább ismersz ?


Mondjuk legalább heti szinten beszélgettek.

2021. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert akikkel beszélek, ők nem szerveznek bulit. Nem állok túl jól barát fronton. :’)
2021. márc. 10. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ha eddig kibírtad, ezután is menni fog :')
2021. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy érzed,ez a te döntésed.


Kb ilyen magányosan érzi magát a kamionos is amikor dolgozik.

2021. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!