Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szereted azt amit Pamkutyáék...

Szereted azt amit Pamkutyáék csinálnak?

Figyelt kérdés
Zenéiket,ismeretterjesztő videóikat....
2021. márc. 14. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Totál nem jön be.
2021. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Amíg zenéket csináltak addig oké volt, de onnantól, amint mást kezdtek el full copy az egész. Volt az a bombás videó, hogy egy atombomba mekkora rombolást végezne, na azt full copyzták. Azt már egy kisebb csatorna pont előttük megcsinálta videóban és elmondta a dolgokat, mi történne...stb. Erre Pamkutyáék full ugyanazt a videót leadták kis változtatással. Ezeket az ismeretterjesztő videókat, kis ytbsok igényesebb módon már megcsinálták előttük, csak mivel ők nekik 1m feliratkozójuk van, így nagyobb nézettséggel nézik meg azokat a videókat, közben más munkáját copyzzák le.
2021. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Semmi más nincs a csatornájukon csak az izzadságszagú paródiavideók, meg a szponzorált content. Trash kategória.
2021. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Én az összes zenei paródiájukat kívülről fújom. Az ismerterjesztő videóik és azok amiket mostanába csinálnak videók azok szerintem jók. Én szeretem őket és nem érzem, hogy trash lenne. (Szerintem Dancsó trash de ebbe ne menjünk bele)
2021. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

"Nem. Amíg zenéket csináltak addig oké volt, de onnantól, amint mást kezdtek el full copy az egész."


Miért a zene/klipp paródia nem egy full kopizás az egész?

Ezzel már egyszer merfuttattam magát az Irigy Hónaljmirigy formáció még a tv-s platformon, és nyilván ők is lopták valahonnan az ötletet...

2021. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első időszakban láttam őket, az okés volt.
2021. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Én csak most a válaszokból tudtam meg, hogy valamiféle ismeretterjesztő videókat is csinálnak, na ezek közül egyet se láttam, de nem is érdekel. A zenés paródiáikat pedig eddig se szerettem, nekem túl erőltetett az egész.
2021. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tetszik, hogy a zenés paródiákban sokszor valami isszonyat hamisan énekelnek.A szöveg egész jó meg a videóklippeken is lehet röhögni de a hang.....Nem értem, hogy az miért próbál énekelni aki nem tud...
2021. márc. 14. 18:26
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

8

És akkor még így is autotune-t használnak. Tehát ez inkább a zenei tudás teljes hiányára vezethető vissza. Bár ha lenne bármi tehetségük a zenéhez saját számokat írnának.

2021. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Tetszik amit csinálnak. A paródia olyan műfaj, amiben mindig lesz valaki aki erőltetettnek találja a munkádat. Amíg van bárki, akinek tetszik, megéri csinálni. Jól látszik ez abból, hogy ők megélnek belőle, annak ellenére, hogy itt a többség nem szereti az alkotásaikat.


Nekem külön tetszik, hogy láthatóan amatőr módon kezdték. Így követhettem a fejlődésüket technikailag és zeneileg is. Tetszik, hogy összedolgoznak másokkal, akiket ezáltal bemutatnak a nagyközönségnek. Például a kaszkadőrt, aki az Assassins creed paródiájukban játszott, vagy azt a zenészt, aki a saját számaikban közreműködött. A kalandos sorozatukat szeretem. Nagyon bírom, amikor átlagemberként belefognak valamibe, amiről mindenki azt gondolná, milyen egyszerű, és kiderül hogy mégsem :D Mint a tűzgyújtás az erdőben vagy az ezer adagos főzés.

2021. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!