Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ebben a járványügy...

Szerintetek ebben a járványügyi helyzetben egyetemen hogy ismerkedhetnék másokkal?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem az egyetem kollégiumában és minden szuper is lehetne, de az a probléma, hogy nincs szobatársam. A covid helyzet miatt egy szobában 2-en lehetnek, de én pont azt kaptam ki, hogy egyedül vagyok. És így nem tudom, hogy hogyan ismerkedhetnék. A csoporttársaim nagy része vagy online van, vagy csak a kontakt órákra jönnek be.

Nem nagyon tudom, hogy mit kezdjek így magammal. Esetleg valaki van hasonló helyzetben? Vagy valakinek akinek több szociális érzéke van, mint nekem valami tippje?

((Nem Magyarországon tanulók még mielőtt valaki okoskodna)



2021. márc. 20. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
melyik ország?
2021. márc. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Facebook kolicsoportba írj ki valamit, hogy nincs e kedve valakinek borozni/cigizni/soportolni/bármit csinálni? 🥃
2021. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg a konyhában lehet még ismerkedni, feltéve ha közös konyha van.
2021. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.
2021. márc. 20. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Konyha, mosókonyha, folyosó,lift, társalgó stb. Ha már kontakt órára bejönnek ott is meg lehet őket szólítani. Illetve online is valami ürüggyel rá tudsz írni a tarsakra, közös óra, zh stb. Onnan meg már lehet vinni tovább. Nyilván az ismerkedeshez magabiztosság és nyitottság kell. De ne a kifogásokat keresd hanem a megoldásokat.
2021. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!