Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legdurvább 4-es 6-os...

Mi a legdurvább 4-es 6-os sztorid?

Figyelt kérdés

Pest, nagykörúti villamosra gondolok.

Jöhet bármilyen :D



2021. márc. 24. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint semmi extra, csövesek, C kategóriás nem napon barnítottak állandó veszekedése, verekedése, mások provokálása eléggé megszokott. Amikor éjjel bulik voltak, ritka volt a nem teleszemetelt, olykor összehányt járat, illetve a kedvenc patkányos bácsi is szeret azon járkálni (akik pestiek, ismerhetik, az az ismertetője, hogy a vállán hord az ipse egy patkányt és felkínálja random embereknek, hogy simogassák meg, nem bánt).
2021. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ülök a villamoson reggel, hallgatom a zenét a fülesemmel, még ébredezem.


Leül velem szemben egy nő, elővesz egy könyvet: His Banana - Bekapnám.


Kicsit bizarr volt :D Közben olyan zene következett, ami nem tetszett. A könyv meginspirált, elindítottam Little Big-től a Go Bananas c. számot.


Másnap szintén munkába igyekeztem, zene a fülemben, ugyanazon a helyen ültem. Felszáll ugyanaz a nő is, leül ugyanoda, előveszi ugyanazt a könyvet.


A zeném véget ér, automatikusan elindul a Go Bananas.


Mi a fene :D

2021. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
84%
Elég sok a bidámbidám
2021. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Akkor én is mesélem a legutóbbit :D

Megyek dolgozni, hallgatom a zenét, felszáll egy para gyerek, leül mögém, szinte leszakad. Hallom h valakivel beszélget, csak furcsa hangok szűrődtek át a headsetemen. Egyre furább volt, aztán úgy döntöttem, hogy jó akkor, most meghallgatom, hogy mi a fene ez.

Random óbégatott, hogy "Citromfa" xD Aztán elkezdte szidni a migránsokat és Orbánt. :D


amúgy napi szinten van már valami sztori. ma inkább emiatt gyalog mentem a dolgozóba' xD

2021. márc. 24. 15:48
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezt pedig a 2-es válaszolónak küldöm szeretettel: [link] XDDDD
2021. márc. 24. 15:49
 6/25 anonim válasza:
100%
Annyira jó lenne megtisztítani a 4-es 6-os vonalat ezektől az emberektől.. Minden járatra kéne 1-2 közteres vagy vlki(k) , aki(k) letudná(k) tessékelni őket
2021. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, miért pont ezen a vonalon vannak ilyen arányban degenerált emberek? Tény, hogy az egyik legfrekventáltabb járat Pesten, de azért nem olyan "elit" környékeken közlekedik, hanem forgalmas vonalakon. Miért itt tobzódhat az összes ilyen magamutogató, aberrált ember?
2021. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy hittérítő utazott egy Bibliával a kezében, erre a nagy tömegben egy mellette álló véletlenül belekönyökölt, abszolút nem szándékosan. Erre a hittérító nagyon erősen szamonkérően mondta neki, hogy azt ugye tudja, hogy belé könyökölt. Erre a faszi, hogy jajj, bocsánat, a hittérítő meg olyan ajtatatos stílusban mondta, hogy meg van bocsátva, mint ha valakit meggyilkolt volna a másik utas.
2021. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
7-es: tudomásom szerint ez a világ legforgalmasabb villamosvonala, és itt közlekedik a világ 2. leghosszabb villamosa
2021. márc. 24. 16:00
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es villamos is maga a fertő, ha emlékeztek az olyan sztorikra, mint pl nő combjába szúrt drogos tű, stb., úgyhogy sajnos alapvetően a hosszabb útvonalat lefedő, frekventált helyeken közlekedő villamosokon egyformán előfordul a várom "krémje".
2021. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!