Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne tovább?

Hogyan lehetne tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek.Az elmúlt időkben eléggé negatív dolgok érintettek."Inkább ezt nem részletezném."Lényegében nincs olyan ember akire számíthatnék mint pl egyes embereknek a barátok család nálam ez tág fogalom. Szüleim elváltak,egyedül édesanyám az akire számíthatok rajta kívül pedig senki.Nem szoktam problémáimról beszélni ritka eset az mikor igen.De most úgy döntöttem valamit tennem kell de nem tudom hogyan ezért is írtam ki ezt a kérdést.Tehát önértékelési problémákkal küzdöm elég régóta valamiért gyengének és esetlenek érzem magam.Sokszor elsírom magam.Idén elhunyt nagyim akihez nagyon közel álltam gondolom ez is közre játszik a dolgok kezeléséhez.Nehéz volt ez feldolgoznom de valahogy mennem kellett tovább,de az emlékek mindig eszembe jutnak és ő volt az egyetlen ember aki mindig mellettem volt akiben megbíztam.De sajnos a sors úgy döntött el kell mennie.Úgyhogy most nem tudom mi legyen,tudom mindenkinek nehéz a mostani helyzet de sokat vagyok egyedül hiába terelem el figyelmem kis idő múlva újra felbukkanak ezek a negatív gondolatok magammal és jövővel kapcsolatban. Járok pszichológushoz de nem igazán segít olyan változó mikor hogy. Jelenlegi helyzetben még sajnos ismerkedni se lehet. Gondolkodtam azon igaz eddig sosem de mostmár hogy ezek voltak jó lenne egy társ,de nyilván arra sincs nagyon lehetőség. Most menjek a társkeresőre ami tele van mindenféle agyalágyúltal,nem hiányzik még jobban a bántás meg hasonlók. Az ember társas lény szüksége van kapcsolatokra de még ha nem is barátok de legalább egy társra. Azok is ugye sok feltételekkel járnak meg ugye nem könnyű mai világba ideális társat találni. Nehéz ez sajnos.. Ami leginkább elkeserít hogy látom sok valakinek mennyi ismerőse rokona van nekem pedig nincs. De tényleg nem tudom hogyan kellene.Csak már kezdek befordulni pedig régebben mennyivel más volt minden. Esetleg aki tudna ebben segíteni mi tévő lehetnék vagyis hogyan változtassak megköszönném!

18/L


2021. ápr. 4. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jól nézel ki?
2021. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek olyan materiális dolgok amik veled történtek, amiken nem lehet sajnos csak úgy változtatni, és mindenkivel megtörténnek ezek a dolgok idővel ami veled is.

Azért nehéz tanácsot adni, mert nyilván az agyad azt mondja "találj párt magadnak" csak hogy jól látod a helyzetet, normális kapcsolatot találni valami elképesztő nehéz, és ha még jó is akkor is rengeteg problémával jár.


Minden esetre ha tudsz találj valakit magad mellé, legalább nem lennél talán ennyire magányos. Ha nem jön be akkor egy idő után a magányt is megszokod, és tudsz úgyis érvényesülni (én így élek, de nem a legjobb megoldás).

2021. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló. Igen,próbálok találni aztán majd látom ha nem akkor pedig elfogadom ez még mindig jobb mintha benne lennék egy sérült kapcsolatban amiben csak a rossz lenne mindig. Nyilván nem a legjobb dolog a magány de ha nem lesz kénytelen leszek elfogadni.
2021. ápr. 4. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem nézel ki jól. Hát így esélytelen.
2021. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most legfőképp nem a kinézetről volt szó ezért nem adtam választ de ha tudni akarod egy átlagosnak mondanám magam.
2021. ápr. 4. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Oké, küldj képet privátban, a többit megbeszéljük, cicus.
2021. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1,4,6, te gondolom ugyanaz az ember vagy. Szivesen ismerkednék veled.

Meg a bakancsom is:)

2021. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mondom azt hogy az olyan ember aki nem tud értelmes választ írni minek kommentel?Nyilván nem fogok egy anonim oldalon ismeretlenek csak random képeket küldeni. Arról nem beszélve ez nem egy szórakoztató kérdés ha nem tetszik kerüld ki,nem kell mindig mindenhez hozzá szólni!
2021. ápr. 4. 23:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Középsulit most fejezed be? Mész továbbtanulni? Ezek mind nagyobb lépések az életben ,mikor uj közegbe kerülsz, és uj embereket ismerhetsz meg, talán barátokat is.
2021. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még középiskolába járok. És sajnos nem találtam meg senkivel úgymond a közös hangot inkább közömbösnek mondanám.
2021. ápr. 4. 23:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!