Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha valaki...

Mit csináljak ha valaki hiányzik a jelenemből aki a múltamban mindig jelen volt és már Január óta még látni sem láttam és nagyon szeretnék vele talizni de messengeren nem érem el sajnos, és egyre rosszabul vagyok miatta ??

Figyelt kérdés

Pedig régen mikor mindennap taliztunk nem is volt akkora élmény számomra mert akkor még mást akartam de már őt és hiányzik.


Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?



2021. ápr. 8. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen kerülnek ki emberek az életedből.. talán az hogy megszokod részbe és új ismerösöket szerzel.
2021. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Jó oka volt arra hogy törölje magát a messengerről, de ha letiltott azt is megtudom érteni.Nem tudom, hogy fiú vagy e, vagy lány, de nekem dettó ugyanez a helyzet,csak én tűntem el egy személy számára. Az első válaszadóval pedig csak egyetérteni lehet.
2021. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bennem is ilyen érzések kavarogtak . És nekem is januárba lépett ki az életemből az a személy. Mindig rá gondoltam fél évg csak a múltan járt az eszem . Tudod mit vettem észre egy idő után , hogy nem gondolok rá folyton és , ha felmerült a beszélgetésekben az a személy akkor csak akkor van eszembe , mert már leszarom . Meg nem is gondolok rá . Ja és az első válaszolóval értek egyet
2021. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!