Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ő helyes?

Szerintetek ő helyes?

Figyelt kérdés

[link]

szerintem nagyon :D


2021. ápr. 10. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
szódával elmegy
2021. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
az a lényeg, hogy neked tetsszen
2021. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Más hajjal talán bejönne, de így nem az esetem.
2021. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktuális tinibálvány. Nekem nem elég férfias.
2021. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az ilyenekre jöttek létre olyan kifejezések, hogy bájgúnár, búzacsíra stb. Talán egy Backstreet Boyz 2.0-ban elmenne, ha jó a hangja.
2021. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ezt megb*szta a 220V?! 😅

[link]

2021. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hajszalpontosan o, de ilyesmi az esetem. Egy szavat se hinnem el, ha udvarolna, de gerjedek egy szepfiura, ez a tipus kb. Ha ferfiak nezegetnek buta, de dugnam noket, miert ne letezne forditva is ez a kategoria.
2021. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok mint a hetes.Nem bíznék meg benne, de azért baromi jól néz ki.Szerintem.
2021. ápr. 10. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy modell jól néz ki. Ha nem lenne helyes nem alkalmaznák.

Egyébként ez az emberi értékeiből nem vesz el vagy ad hozzá, egy tipikis jó nő/pasi is tud a világ legjobb embere lenni tele értékekkel, és egy átlag alatti ember is tud olyan lenni, mint ahogy a szép nőekt/ helyes pasikat sztereotipizálják. Mindkét példából eleget ismerek.

Amúgy nekem nagyon tetszik arcra.

2021. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Néhány képen egészen tetszik, másokon taszít. Nem egészen ilyesmi az ideálom, tipikus menő pasinak tűnik, aki karizmatikus, de nem az eszéért kell szeretni, népszerű, sok barátja van.

Bármilyen furcsa is, nekem sosem tetszett senki ilyen, mindig a "srác a szomszédból" meg a "kocka, jótanuló" jellegű srácok jöttek be, akik általában vékonyak, gyakran szemüvegesek, én a legtöbbször rohadt helyesnek látom őket, a barátnőim meg legtöbbször furán néznek rám, hogy mégis mi a baj az ízlésemmel😅

De persze megértem, akinek az alábbi fiú tetszik, tipikus vonzó pasi arcszerkezete van, erős állkapocs, határozott vonások, csak valahogy az én szerkezetemben van a hiba, hogy engem ez nem vonzz😬

2021. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!