Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kik azok a pick me girl-ok?

Kik azok a pick me girl-ok?

Figyelt kérdés
Tiktokon látom sokszor és nem tudom mit jelent

#pickmegirl
2021. ápr. 15. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
figyelemqrvák
2021. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Pick me = szedjél fő

Girl= lány

Vagyis: szegyéll fő engemet

2021. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
150 cm-s, oversize pulcsikat hordó szűzkrvák, akik egyetlen személyiségjegye, hogy 0-24-ben visszaigazolást kapjanak hímneműektől. Főbb ismertetőjegyeik, hogy állandóan hím társaikkal méregetik össze a tenyerüket és hangoztatják, hogy ők milyen kicsik, alacsonyak, vékonyak, hímek előtt méregetnek más lányokat és becsmérlik őket, azt hangoztatván, hogy jajj, ők nem sminkelnek, nem is értik, más lányok hogy képesek egész nap sminkkel az arcukon létezni. Természetes lelőhelyük a fiú társaságok, felismerhetőek a hatalmas pulcsikból, amit általában egyik fiú haverjától vett el és szigorúan a kézfejére ráhúzva, hogy a mindig fehérre lakozott körmei látszódjanak csak ki.
2021. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik más lányok lehúzásával próbálnak piros pontot szerezni a fiúknál.
2021. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A 3. Valaszolon fel nevettem ahogy kifejezted de már ertem kik azok😂❤️
2021. ápr. 15. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én idáig bohócoknak hívtam őket, de most már tudom a szakszót :D
2021. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Akik hangoztatják, hogy ők nem olyanok, mint a többi nő, nem is értenek szót a nőkkel, mások, mint a többiek.
2021. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
67%
Röviden gfd be: Idegrendszertépkedő 14-15 éves r!bik,akiknek nekiállt mozogni,és azzal az idegesítő,flörtölő,kamu cuki,"ártatlan" fake személyiséggel akarják a fiúkat magukra uszítani. Ezzel addig nincs is nagyobb bajom,amíg fel nem veszik azt a domináns,én vagyok a királynő,az irányító,kopj le mindenki engem szeret,hú de gazdag vagyok stílust. Kinézetre is tipikusak: Nagy kapucnis pulóver,fekete textilnadrág,lapos talpú Nike cipő,arrogáns viselkedés,p!csaringatás,más lányok lenézése,hátsófertáj fotók instára. Persze ha figyelemhiányban szenvednek,akkor mondják hogy az arcuk csúnya,csak hogy az álompasi megdícsérje. Nost én mentem élni az életet,viszontlátásra :D
2021. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!