Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy társaságon belül nőként 2...

Egy társaságon belül nőként 2 férfivel is járni illik? (nem egyszerre)

Figyelt kérdés

Tehát adott mondjuk egy 10 fős társaság, egy nő ha jár az egyik férfivel, majd szakítanak, akkor nem illik már összejönni egy másikkal, szintén a társaságból?

Ebben az esetben egyik sem vagyok, csak egy ismerősöm mesélte ezt nekem. Illik vagy sem?

Mi a véleményetek erről?


2021. máj. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor szokták mondani, hogy körbe adogatják egymás közt. Ez nem csak az adott nőt minősíti, hanem magát a társaságot is. De kinek mi, én nem mennék bele ilyenbe férfiként sem.
2021. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem illik vagy nem illik kérdése.

Nekem kényelmetlen lenne, hogy sorban felpróbálnak a tagok.

És mi van, ha hosszabb távon a 2-es versenyző sem jön be?

Akkor jöhet a brancsból a harmadik?

2021. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát istenem,van ilyen... 🤷‍♀️ Szerintem ne illem kérdése legyen. Lehet eleinte kínos, de ha az egyikkel nem megy, a másikkal meg annál inkább, akkor nem kéne veszni hagyni. Nem csak a párunk, a baráti körünk is le szokott idővel cserélődni. Lehet ez a nő meg ez a férfi kitart egymás mellett 10en, 20on éveken keresztül, a társaság meg ki fog kopni. De az is lehet, hogy nem jönnek össze, a társaság mégis feloszlik. 🤷‍♀️
2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

"Ilyenkor szokták mondani, hogy körbe adogatják egymás közt."


Bocs, de a nő nem tárgy, magától megy, nem kell adogatni...

2021. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon proli gondolkodas laza erkolccsel hozni osszefuggesbe, ha valaki ugyanonnan mereszel part talalni.
2021. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
majd mikor azon poénkodnak, hogy "lyuksógorok" akkor megtudod.
2021. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

"majd mikor azon poénkodnak, hogy "lyuksógorok" akkor megtudod."


Őket minősíti:) Az én társaságom nem ennyire szánalmas, így nem lennének ilyen poénok, ha esetlen nálunk történne hasonló.

2021. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!