Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy elhagyatottabb föld...

Ha egy elhagyatottabb föld vagy aszfalt úton valakik kereket cserélnek vay bármit, 3-an vannak és arramegyek, akkor segíteni kell nekik vagy ne zavarjam őket?

Figyelt kérdés
Mert ma pont történt ilyen velem, nem segítettem, ezért kicsit szrul érzem magam.
2021. máj. 13. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz segíteni, és ott vannak olyanok, akik szerelnek, akkor hagyd őket, esetleg, ha valami negatív dolgot észlelsz, akkor A, rákérdezhetsz, hogy segíthetsz-e, vagy B, hívd az illetékes szerveket.
2021. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam arravinni a telefonomat, mert nincs olyan messze az otthonomtól
2021. máj. 13. 21:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a helyükben lesz*rtam volna, hogy nem segítesz, főleg, hogy 3-an vagyunk, egyáltalán nem kötelességet. Mondjuk nem is örültem volna, ha csak úgy odajön egy idegen és mászkál az autóm körül azzal az indokkal, hogy "segíteni akar".
2021. máj. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!