Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amerikában az oltottaknak nem...

Amerikában az oltottaknak nem kell maszkot viselni. Szerintetek itt is eljöhet ez?

Figyelt kérdés
Akik megkapták mindkét oltást, azokra vonatkozik.
2021. máj. 15. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Előbb-utóbb igen.
2021. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Remélem, mivel jön a kánikula, akkor is le fogom venni a buszon, vonaton ha kötelező marad. Tavaly is ezt tettem sokakkal együtt, mert egyszerűen meg lehetett fulladni. Annyi, hogy most már be vagyok oltva, pár nap és megkapom a másodikat is, így nem lesz veszélye.
2021. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Az utcán már nem hordom,csak nagyon ritkán.Buszon se mindegyiken.
2021. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Igen tavaly én is szenvedtem a buszon maszkban a hőségben. Rémes volt.
2021. máj. 15. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok,nem vagyok beoltva,nem is leszek egy darabig.
2021. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Száznegyven év múlva biztosan...
2021. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#3:Megmondom őszintén néha én sem veszem màr fel az utcán. Főleg ha valami kis mellékutcában sétálok, ahol rajtam kívül alig van valaki.
2021. máj. 15. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

#2 minek nem lesz veszélye?


Oltás után ugyanúgy megfertőződhetsz és megfertőzhetsz másokat mint eddig.

2021. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
igazából ez az egyetlen mód, ahogy rá lehetne venni az oltásra... addig minek játsszak emberkísérletest, amíg nincs belőle semmi hasznom? ha ugyanúgy kell tovább nyomnom a hisztiszabályokat, akkor teljesen felesleges. (de én amúgy nem vagyok egy gerinces ember, ha beoltáskor adnak mondjuk egy ezrest euróban készpénzben, én benne vagyok (többet buktam miattuk, ennyit igazán visszakaphatnék))
2021. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Néhány déli államban (pl. Floridában) már min. 1 hónapja nem kötelező a maszk SENKINEK (mégse ugrott az egekbe a megbetegedések száma, hogy is van ez akkor?). A rettegő államok pl. New York pedig csak azért is ragaszkodnak a kötelező maszkviseléshez még ha be is van oltva az ember.

Biden pedig mondhat bármit, senki nem veszi komolyan őt.

2021. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!