Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol vannak azok a felnőttek...

Hol vannak azok a felnőttek akik gyerekkorukban szekálók voltak?

Figyelt kérdés

Olyat rengeteget hallani hogy xy egész gyerekkorát tönkretették de hol vannak azok akik bevallják hogy hetedikben megrúgdostam lacit puszta unalombol vagy 4 éven át terrorizaltam petiket

Ezek az emberek szégyellik így utólag vagy fel se fogják hogy tönkretették mások iskolás éveit?


2021. máj. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Beloluk lesznek a cegvezetok, politikusok, bekepzelt korrupt vallakozok es stb akik folytatjak a terrorizalast immar az alkalmazottaikon vagy a csaladjukon. Ennyi.
2021. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Az egyik konditermet nyitott, felnőttként tök normális lett. Egy másik kamionsofőr, meg van egy, aki közmunkás lett. Ők férfiak.

A nők között, akik hasonlóak voltak az iskolában, és akikről tudok is: Egy htb, egy szobalány Németországban.

A szobalány és a kamionos nagyon megváltozott, felnőttként nagyon jó emberek lettek.

A htb ugyanolyan bunkó paraszt maradt, kamaszkorában iszonyat nagy kva volt, utána találta ezt a férfit, akivel megállapodott. A közmunkást az anyja tropára tette, szerintem nem fog megbékélni a lelke soha.

30 körüliek vagyunk mind.

2021. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én többször megvertem egy gyereket általános iskolában, de háromszor akkora volt, mint én...
2021. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt szekálók lettek belőlük (nagy részt)
2021. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Remélem bortonbe es most oket szekálják
2021. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!