Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ki számít otthonül...

Szerintetek ki számít otthonülős típusnak? És ki kimozdulós típusnak?

Figyelt kérdés

Egyetemistákról (18-24 évesek kb) lenne szó, és most tekintsünk el a járványtól. Belevehetünk mindent, sportolást, barátokkal találkozás / kirándulás, séta, vásárlás, iszogatás, bulizás, randizás, eljárni helyekre (étterem, mozi stb) stb.

Hogy pl egy kimozdulós ember hányszor csinál ilyet, és egy otthonülős típus hányszor. Hány barátjuk, haverjuk, ismerősük van. Esetleg hány követőjük van. Meg bármi ilyesmi. Ami alapján meg lehet ítélni ezt manapság. :)



2021. máj. 22. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

En pl otthon ulos vagyok.


Nincsenek barataim, suliba ha megyek csak orara megyek, olyan nem is letezik hogy "haverokkal beszelgetni" az egyetemen.


Kifejezetten nem szeretem a tarsasagot.


Inkabb maradok otthon es sorozatokat nezek vagy alszom.


Nem sportolok semmit, nincs kirandulas, vasarolni csak ami szukseges, tehat ilyesmik.


Remelem mar erzed a dolgot.

2021. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem aki kimozdul otthonról, az "kimozdulós", aki pedig otthon ül, az "otthon ülős" :)


Hogy hány barátjuk, haverjuk, ismerősük van, az a kérdés szempontjából nem releváns, csak nagyon lazán kapcsolódhat a kérdéshez, és az sem lenne minden esetben igaz.


Hogy hány "követőjük" van, az meg mégkevésbé releváns, a kérdés szempontjából meg teljesen abszurd és értelmetlen.


Ítélkezni meg nem szép dolog vadidegen emberekről, megfelelő háttérismeret nélkül :/

2021. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet erre számszerűen válaszolni. Néhány nagyon szélsőséges esetet leszámítva a legtöbb ember igényel valamennyi otthonülést és valamennyi kimozdulást is. Ha otthonülős munkád van, nem kizárt, hogy még otthonülősként is többször fogsz kimozdulni, mint egy olyan ember, aki bár kimozdulósabb fajta, de nagyon lefárasztja a pörgős és sok utazást igénylő munkája. Inkább az alapján lehetne megmondani, hogy az ember összességében (munkát, szabadidőt, mindent belevéve) mekkora arányban igényli az otthon ülést és a kimozdulást.

A barátok számával csak félig-meddig van összefüggésben. Vannak olyan emberek, akik elég otthonülősek, nem szívesen mozdulnak ki (vagy nem messzire), mégis elég élénk társasági életük van. Ezzel szemben egyesek a fél világot is körbetúrázzák, de szigorúan egyedül.

2021. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Akinek nincs vagy online spanjai vannak azok otthon ülősek.

Akiknek vannak és szeretik a társaságot a partyt azok a kimozdulósak.

Tanulást vagy annak elkerülését igazából bármelyik megtudja oldani.


Igazából csak annyi hogy vannak introveltáltak és extrovertáltak. Nyitottabbak és zárkózottabbak.


Míg ki lehetett mozdulni legalább hétvégente 1-2alkalommal de inkább többször összefutott a csapat.

Most meg ráfüggünk a netre.

2021. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Melyik kategóriába tartoznak a nagymamám-félék? Ő az egész lépcsőházzal jóban volt, állandóan otthon sürgölődött vagy valamelyik szomszéddal beszélgetett, de soha nem mozdult ki semmilyen programra (pedig ott lakott a belvárosban és az erdők is tök közel voltak).
2021. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy követőm sincs és kimuzdulós típus vagyok. Ilyenkor mi van?
2021. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat igazabol attol fugg. A barataimmal nagyon szeretek eljarkalni, nem tudnek otthon ulni veluk. De egyedul viszont szeretek itthon lenni, sorozatozni. :D
2021. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire lehet ezt így számszerűsíteni, valószínűleg semennyire. Én elég introvertált vagyok, de napi szinten eljárok pl sétálni (ez mondjuk nem is egy társas tevékenység), a vásárlás általában heti bevásárlás, csak úgy vásárolgatni max évente párszor járok, főleg másoknak ajándékokért :D Ha a járványt nem számoljuk, a barátaimmal élek (koli), iszogatni, kajálni, bulizni akár heti szinten jártunk. Randizni nem, de a sivár szerelmi életem nem annak köszönhető, hogy "otthonülős" vagyok.

A követőszámból meg ezt pláne nem lehet leszűrni. Egy kifejezetten csinos, de csendes mimóza lánynak lehet van 5x annyi követője, mint egy bulizós srácnak. Mindenki annyira otthonülős vagy eljárogatós, amennyire annak érzi magát, ezt nem lehet mérni.

2021. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szomszéd srác tipikusan otthonülő. Szerintem nem dolgozik, mert folyamatosan itthon van mostanában. 9 után kell, dél körül vagy kora délután teleengedi a kádat és legalább egy órán át pancsol. Kínjában már takarítani is szokott, ahogy hallom, pedig eddig nem nagyon volt rá jellemző. Egyrészt sajnálom, mert nem lehet könnyű munka nélkül lenni, másrészt viszont elég idegesítő, hogy az ember nem tud tőle egy félórára se fellélegezni, mert folyamatosan itthon lebzsel. Én magamról hittem azt eddig, hogy otthonülő vagyok, de látva a srác menetrendjét, hozzá képest igencsak keveset vagyok a négy fal közt.
2021. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*kel
2021. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!