Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legnagyobb illetlenség...

Mi a legnagyobb illetlenség szerinted az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Ásítás.
Böfögés.
Fejvakarás.
Hangos szellentés.
Köpködés.
Orrtúrás.
Utcán csókolózás.
Utcán dohányzás.
Utcán evés.
Utcán vizelés.
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Azt tudom hogy egyszer egy kemény esti csülkös bab vacsora után, erősen akartak kitörni, amik ott benn voltak.

Kiálltam este 11kor az erkélyre a lakótelepen, egy vödört tartottam a hátsómhoz,és elengedtem, ami már dolgozott ott benn.

Elsőnek, sunnyin egy kettő kicsi pukk pukk volt, majd egy szusszanásnyi szünet, és egy akkora reccsenés, hogy a baglyok a szomszéd fáról is felreppentek.pár villany felkapcsolódott hirtelen, én meg gyorsan bementem.

2021. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Amiket felsoroltál, az a bunkóPestiek nagy részének hétköznapi, elfogadott dolog.
2021. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ásítás nem illetlen, csak akkor, ha az illető nem teszi a kezét a szája elé. Böfögés, hangos szellentés, köpködés, orrtúrás, utcán vizelés viszont borzasztó nagy bunkóságok. A többi nem.
2021. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki gyerek vagyok, nem "bunkó pesti", de soha nem értettem, hogy miért lenne illetlenség az utcán enni, ásítani (nyilván kulturáltan, kezet a száj elé téve) vagy vakarózni (nyilván nem pl. intim területeken, nagy nyilvánosság előtt, hanem csak diszkréten). Általános suliban halálra frusztráltak minket aztal a tanárok, hogy a tök átlagos viselkedésünkön és a diszkréten lezajló testi funkcióinkon halálosan meg voltak botránkozva.
2021. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ásítás: Ha szád elé teszed a kezed nem az.

Böfögés: Nem mondanám kifejezetten illetlenségnek, ha a szád elé teszed a kezed és utána elnézést kérsz, inkább kellemetlenség, hiszen önhibáján kívül történik.

Fejvakarás: Ez szerintem egyáltalán nem illetlenség. Persze, kivéve ha úgy csinálod, mint a bolhás kutya.

Hangos szellentés: Itt is elnézést kell kérned, akkor csak kellemetlenség, hiszen ez is önhibádon kívül történik.

Köpködés: Parasztság.

Orrtúrás: Illetlenség. Csináld a fürdőszobában.

Utcán csókolózás: Erről megoszlanak a vélemények.

Utcán dohányzás: Miért, hol dohányozzon? Nem szép dolog a dohányzás, de ha valaki csinálja, inkább az utcán mint a házban.

Utcán evés: Nem illetlenség. Mármint ha egy szendvicsről van szó, és nem az egyik kezedben levest tartasz, amíg a másikkal megpróbálod a csuklós ok lógó reggeli palacsintádat fél kézzel leönteni egy kis mézzel, miközben a mögötted lévők próbálnának haladni.

Utcán vizelés: Illetlenség, de ha valaki mondjuk nyolc órás út után kénytelen megállni valószínűleg így is épp elég kellemetlen neki a szituáció, szóval inkább ne ítélkezzünk.

2021. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcán evés? Ezzel mi a gond?
2021. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xd
2021. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elsőre biztos a köpködést mondanám. Ugyanakkor korábban éltem 1 évet Dél-Koreában, ahol teljesen átlagosnak számít, hogy az emberek az utcán köpnek egy nagyot, ezért kissé már érzéketlenné váltam erre a viselkedésre. Szerintem ebben bárki megerősít, aki ott élt; mindesetre az egyik legnagyobb kultúrsokk volt, amikor megérkeztem. :D
2021. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!