Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt vajon miért mondta?

Ezt vajon miért mondta?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat, ha rossz kategóriába írtam a kérdést.

A napokban történt meg ez. Van egy ismerősöm akivel néha napján szoktam beszélni, nem vagyunk olyan közeli viszonyban, de jól kijövünk. Ő családos, nekem párkapcsolatom van.

Beszéltünk és megkérdezte, hogy mi újság van velem és a barátommal, mondtam hogy megvagyunk, természetesen én is megkérdeztem, hogy ő hogy van. Azt felelte, hogy jól. Kicsit láttam rajta, hogy sablonszerűen vágta rá, így bátorkodtam megkérdezni, hogy “biztos?”. Erre mintha egy kicsit zavarba jött volna és hirtelen nem tudott mint mondani, majd azt mondta, hogy “nem kell miattam aggódnod”.

Nem teljesen értem a szituációt, mert ő szinte elvárja, hogy nyíljak meg, de ha én teszem fel ugyanazt a kérdést, akkor bezárkózik.


Ő férfi (30), én nő (25) vagyok.


2021. jún. 4. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sima sablonos small talk során belegázoltál a magánszférájába. A reakció érthető, te hibáztál, nem a helyzetnek megfelelően viselkedtél.
2021. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Van egy ismerősöm akivel néha napján szoktam beszélni, nem vagyunk olyan közeli viszonyban, de jól kijövünk." - tessék, itt a válasz, ezért mondta. Nem tart annyira közelinek, hogy ilyenekbe beavasson. De azt sem értem mit értessz megnyílásnak a te részedről? Mit akart tudni, mit kérdezett, ami számodra már túl intim lett volna?
2021. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!