Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Magányos vagyok,...

Mit tegyek? Magányos vagyok, és olyan mintha nem léteznék.

Figyelt kérdés

Magányos vagyok. Senki nem gondol rám.

Vannak "barátaim", de nem mennek el velem sehova sőt nem is kérdeznek utánam. Bipoláris személyiségzavarom van / mániás depresszió rendelkezem, amiről tudnak.

Meséltem nekik, tapasztalták, suliba nem mentem, előtte mikor voltam nagyon letört voltam, maga az osztályfőnökőm kérdezte meg egyedül hogy mi van velem. Ma ez az agyamra ment és nagyon idegesítően viselkedtem bevallom, és olyat mondtak hogy bárcsak megint depressziós lennél. Nagyon szíven ütött. Tehát ennyit érek nekik, mint ahogy másoknak. Mikor depressziós "voltam" megakartam magam ölni, csak féltem a halál utáni dolgoktól. Pszichológushoz jarok miatta, és mondta hogy szociális fóbiám van, így nehezen tudok létezni is, de semmit nem akar ezzel kezdeni.

Az osztályomban is megtalálható ez a jelenség. Mindig utoljára választanak, senki nem köszön vissza nekem. Borzalmas ez a tény.

Mit csináljak, vagy ezt hogy fogjam fel? Nagyon rosszul esik.



2021. jún. 10. 21:06
 1/2 dolfi01 válasza:
74%
Ha gondolod én szívesen eldumálgatok veled, ne érezd magad egyedül :)
2021. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Átérzem a helyzetet, sokat voltam én is egyedül általános és középiskolában is. Nekem az olvasás rengeteget segített. Egy idő után már rájöttem, nem akarok olyan emberek után futni, akik észre se veszik, hogy létezem: vagy csak akkor kellek, ha a házit kell odaadni óra előtt.

Próbálj azért nyitni, de ne loholj mások után.

Esetleg kezdj el neten beszélgetni. Tudom, hogy elsőre ijesztőnek tűnik, de én például tumblin ismertem meg a jelenlegi szerelmemet és jó pár barátra tettem szert a neten. Csak légy nagyon óvatos. :)

Remélem sikerül megoldódnia a problémádnak, nagyon drukkolok neked. :)

És igenis nagyon jó és értékes ember vagy. :)

2021. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!