Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sopronban mi a legalkalmasabb...

Sopronban mi a legalkalmasabb hely az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondoltam, ahol 30 év körüliek is vannak és nemcsak tizen- huszonévesek.

2021. jún. 10. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Tinder.
2021. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Helyre gondoltam, ahol élőben lehet ismerkedni. Nem alkalamazásra.
2021. jún. 10. 21:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban?! Sajnos nem tudok ilyet Sopronban, de szerintem, ha nyitott vagy kb. A buszon is lehet ismerkedni. Ne haragudj, hogy nem tudtam olyan hasznos valaszt adni, amit várnál! Sok, sikert
2021. jún. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj túrázni.
2021. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Sopronban? Kb. sehol.. elég zárkózottak az emberek. Haverkodni is nehéz, nemhogy normális társat találni. De talán Búgócsiga..? Már ha vannak éppen és nem kong az ürességtől. Vagy próbálj Győrben inkább.. egy hétvégén.
2021. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem soproni vagyok, de a buszon biztosan sikerrel járnál, tapasztalat.
2021. jún. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sopronban tényleg sehol kb, a túra vagy valami kultúrrendezvény talán...
2021. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Nehéz kérdés. Tinder, Facebook meg a többi ilyen kacat. Élőben (főleg buszon.. nem nagyon) Sopron egy elég úgymond "elszigetelt" hely. #5 - Igaza van. Rendes cimborákat se nagyon lehet találni. Sok magányos embert látok pedig ücsörögni a városban.
2021. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez sajnos máshol is így van, 8-as. Sikeresen felfújtak egy olyan járványt, ami az egészséges emberekre kb egyáltalán nem veszélyes, de úgy elhidegültek egymástól, mint még soha. Talán pont ez volt a cél. Na, de nem megyek bele jobban, lehetne litániát is írni erről.
2021. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
9: Tény, hogy a járvány elég nagyot dobott ezen, de szerintem már előtte is sok volt a magányos ember. Max. inkább kényszer barátságok voltak.. Jobb valakivel, mint egyedül alapon.
2021. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!