Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sajnos jó körülmények közt...

Sajnos jó körülmények közt élek nagyon... Csak szerintem lenne izgalmas és jó úgy felnőni, drogba, cigibe, piába meg úgy hogy bárhová mehetsz nem szólnak rád, unom az életem, utálom a tanulást is, hogy lehetnék utcagyerek? Eddig se voltam jó gyerek.

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 06:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok 16 éves.
2021. jún. 29. 06:34
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, mi erről a véleményetek, de lécci csak a kérdésemre válaszoljatok!
2021. jún. 29. 06:38
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak szerinted lenne izgalmas.
2021. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Túl jó a sorod, én elküldenélek dolgozni!
2021. jún. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

A volt ferjem igy nott fel, katasztrofa az elete, 2 gyereket elvesztett, kb csak az anyja szereti az is muszajbol. Egy szenvedes az elete es meg csak sajnalni se lehet mert maganak csinalja.

Tonkretette a csaladunkat is, nincs igazan senkije.

Koltozz be hozzajuk par napra, halat fogsz adni az egnek az unalmas eletedert...

2021. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Jah, hát ess le, tedd tönkre kicsit magad, hogy megnézd milyen.

De am, gyárba pl. mehetnél. Szökj meg a szüleidtől és menjél gyárba.


Én is drogoztam, meg azt csináltam amit akarok, még most is. Jó nagyon. Barátkozz drogosokkal először is, szerezz tőlük, nyomasd, na akkor olyan körökbe is fognak hívni téged. Szerezz egy pasit minimum, akivel keményen dugsz, éld ki a kemény állati ösztöneidet vele, és vele is drogozz. Ő majd bemutat a barátainak is. Dugjál részegen, drogozva. Ne aludj napokig, csak szívjál speedet és maradj ébren 1-2 hétig. Úgy szét leszel mint az állat. Áldás lenne egy jó körülmény között a melegben feküdni a puha ágyon, de én volt, hogy ezek után is csak órákig ballagtam Pesten egyedül, szétesve, hulla fáradtan, hogy hazajussak 100 km-el arrébb a falumba.

2021. jún. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen, csak szerinted.

Tudom, hogy 16 évesen mehetnéked van és meg akarod váltani a világot, de erre lesz majd rengeteg időd még. Majd a 20-as éveid erről is fognak szólni.

Ne utca gyerek akarj lenni, hanem ha màr ilyen jó körülmények közt élsz akkor szerezz élményeket. Utazz, vonatozz, barátkozz, találj egy izgalmas hobbit.

2021. jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
#10: Mert normális ember nem tanácsol olyat egy 16 éves gyereknek, hogy kezdjen drogozni. Majd ha nem tud leszokni róla x idő múlva akkor mellette leszel és vállalod a felelősséget? Segítesz majd neki? Képzelem...
2021. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
A 8-as válaszolót sem engedném szabadon mászkálni. Itt gyakori mindenki elmebeteg? Jó lenne ha a moderátorok nem csak a g-c-, meg k-r-v- szavakra fókuszálnának, hanem mondjuk tiltanák az ilyen tanácsokat, amikben keményen drogozásra bíztatnak egy ostoba kislányt. Illetve nem csak egyet, hiszen 100 másik ostoba gyerek olvassa a válaszokat. Azért ez egy elég durva kaliberű dolog. Oké, hogy vannak itt retardok, meg nem lehet mindent jelenteni meg töröltetni, de a drog azért az egy más tészta.
2021. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező te meg keress fel egy pszichiátert amíg tönkre nem teszed az életed.
2021. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!