Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy mindig mikor már lenő a géllakom elmehessek újat csináltatni, és nem büdös sima körömlakkal keljen kilakkozni a körmöm? Tegnap mehettem körmöshöz, minden évben 1-szer mehetek sajnos csak.

Figyelt kérdés

A sima körömlakkot nem tudom miért, de már nagyon unom, és utálom, hogy büdös, meg nem is olyan szép mint a géllak, meg hamarabb el is kezd kopni.

Én fizetem pedig mindig a körmöst a saját pénzemből 5000 Ft ahol csináltatom.



#körömlakk #gél lakk #körmös #unalmas a sima lakk
2021. jún. 30. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Mi lenne, ha csak simán természetes ápolt körmöd lenne? Akkor még tetszenél is valakinek...

Műköröm ilyen: 🤢🤮

2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha te fizeted akkor mi itt a probléma?
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2/ azt mondják 17 évesen még nem kell rászoknom a körömcsináltatásra.


Közben már 8 éves korom óta festem mindig a körmömet sima lakkal, azt megengedik, nem értem miben más a 2 dolog...

2021. jún. 30. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
A folyamatos géllak tönkre teszi a körmöd, ha monsjuk több évig pihentetés nélkül állandóan lenne mükörmöd annyira tönkre vágnád hogy szét repedzne ,beszakadna stb...
2021. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Miből fizeted?
2021. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
4 Ez baromság. Nem baj, ha nem értesz hozzá, de nem kell hülyeségeket terjeszteni.
2021. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Hát nekem elég sokáig volt műkörmöm és nagyon tönkrevágta a sajátomat...Az ismerőseimnél ugyanez, talán 2 kivétellel.


Elég durván lecsiszolják géppel a felszínét, mielőtt felteszik, meg akkor is, amikor leszedik. Nagyon elvékonyodik a köröm. Ráadásul nem "szellőzik" alatta a sajátod.


Némelyik körmös azt mondja, hogy a gyenge körmöket pont, hogy védi és jót tesz neki, de ez egy baromság. Ha valakinek gyenge körme van, erősíteni kell (elsősorban belsőleg!), nem pedig műkörmöt feltenni.


Én most nem hordok, már nem is tetszik különösebben. Meg szerintem nem is divat már annyira, mint pár éve.


Na de nem akarlak lebeszélni, csak gondold át előtte.

2021. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha magadnak fizeted, akkor miért kell az ő engedélyük? Amúgy több ismerősöm is otthon csinálja magának vagy egy barátnője. Egy uv lámpa egy reszelő meg pár lakk nem olyan nagy beruházás. Nem muszáj géppel leszedni, reszelő is jó, csak kicsit tovább tart, viszont nem fog belekapni a körmödbe.
2021. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
A körmöt nem kell durván lecsiszolni a műkörömhöz, sem előtt és sem utána. A körömnek pedig nem kell "szellőznie".
2021. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te fizeted, akkor ne kérj engedélyt.


"Elég durván lecsiszolják géppel a felszínét"

NEM csiszolja "durván" egy normális körmös. Sajnálom, ha te kontárhoz jártál, sajnos sok az igénytelen barbár körmös, de ez NEM a géllakk/műköröm hibája. Nekem évekig volt és semennyivel se lett gyengébb a körmöm, mert normális helyre jártam. :)

2021. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!