Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyaron mindig maganyos es...

Nyaron mindig maganyos es szomoru vagyok Mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

Van nehany baratom azert de ilyenkor mindig mindenki inkabb parjaval log, dolgozik, nincs penze programokra , nyaralasra. Mindig ugy varom a nyarat de rakell jonnom ilyenkor folyton mennyire maganyos vagyok es annyira rossz erzes hogy lenne keretem pl kulfoldon nyaralni, jo ido is itt van es megsincs kivel eltoltenem ezt az idot csak 1-1 napon.

Foleg most higy szingli is vagyok, es annyira faj mikor az a nehany kozeli ember akivel joban vagyok jol szorakozik mikozben nekem nincs mit csinalnom es ilyenkor ugymond harag is gyulik fel bennem vagy irigyseg es nehez normalis modon beszelnem akivel szomtam inkabb bezarkozobb vagyok mert gaznak erzem magam. Odaig jutottam hogy egyedul nezek nyaralast es tudom ismerkedjek stb de nem megy, foleg nem higy kizeliekez szerezzek. Tanacs?



2021. júl. 4. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

4 napig voltam most utoljára Pesten nyaralni a családommal,minden drága/jó helyre bementünk,pár haverommal is találkoztam,MINDENT amit lehet csináltunk...de annyi ember között sem éreztem jól magam,és még magányosabb voltam.

Kicsinek éreztem magam a világban,mindig többet akartam...ha párom is lett volna,szerintem akkor is így lett volna (tapasztalat).


Na ezzel azt akarom mondani hogy szerintem valamilyen szinten mindenki magányos sajnos.

2021. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy?

Mit szeretsz csinálni?

Hány éves?

Milyen nemű?

2021. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
21/l
2021. júl. 4. 14:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2021. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Szia 4-es válaszoló aki csak itt tud ismerkedni (itt se tudsz te lúzer), kinyalod a seggem?


A 2-es válaszoló pedig nagyon jól bemutatja azt, hogy miért unják a nők a férfiakkal való online ismerkedést :D

2021. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5 Valami gond van?

Rossz napod van?

Ne magadbólj indulj ki.

Attól mert neked nem megy még nekem mehet,ismeretlenül nem kell ítélkezni.

Hiába akar az ember ismerkedni,barátkozni ha ő pont az ország másik felén van,de ha közel élnek egymáshoz akkor sokkal jobb esély van a barátkozásra.

2021. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen gondom, nem magamból indultam ki, ha magamból indultam ki, akkor nem szúrtam volna ki, hogy gyökéééééééér vagy, méghogy megy neked az online ismerkedés, ezek a riport kérdések szerinted beválnak? Max ha interjút készítenél, és te lennél az újságíró te balfék.


+ Alapból sem ismerkedős kérdést írt ki a kérdező, hanem tanácsot kért, erre fel nem rárepül egy gyk-n nyomuló veréb (ez lennél te), mert az életben 0 kisugárzásod van, 0 kinézeted, és még a szomszédaid sem köszönnek neked, mert azt sem tudják ki vagy.


Nem tud egy lány kiírni úgy egy kérdést ide, hogy a hozzád hasonló genetikai zsákutcák ne nyomulnának rá.


A kérdező kérdésére a válasz: az, hogy a nyaraid ilyenek, az átmeneti, nekem is pont ebben a korban cserélődött le a baráti köröm, azt vettem észre, hogy full magányos vagyok, és körülöttem mindenki tök jól el van :D


Aztán ahogy telt az idő, az egyetemi haverokból barátok lettek, a munkatársak egy részéből barátok lettek, az edzőtársak egy részéből barátok lettek, párkapcsolatom is lett, szimplán sodródtam az árral, pedig akkor lehetetlennek tűnt, hogy nekem valaha is legyen baráti köröm.


Az, hogy lenne pénzed külföldi nyaralásra az csak jó, a pénz mindig jó ha van.


Ha nagyon unatkozol akkor csinálhatsz egyedül is programokat, vagy kimehetsz a közeli menhelyre pl kutyát sétáltatni, akár belekezdhetsz az önfejlesztésbe is, elkezdhetsz valami sportot is, bármi, tiéd az egész világ!

2021. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7 Nem tudom miért jó mássokkal ismeretlenül így beszélni?

Régebben is sikerült rendes emberekkel itt össze ismerkedni, csak sajnos egy idő után ki derült hogy ő felvidéki,kárpátaljai,erdélyi,vajdasági,ezért a találkozó sajnos nem jöhetett létre mert elég nagy volt a távolság, ezért úgy döntöttem hogy nem szeretnék megint ilyen csabába esni,számomra ezért érdekel hová valósi?


Ha itt a közelben él szívesen találkoznék vele,egyszerű baráti kapcsolat,sajnos nekem is ilyenek az a pár barátom és nemrég jöttem haza külföldről,így gondoltam miért ne ismerhetnék meg új embereket.

2021. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A kérdező nem jelezte a szándékát, hogy ismerkedne bárkivel is, csak a te magányos és céltalan világodban egyértelmű az, ha valaki ide kiír egy kérdést, az kíváncsi rád, meg az újságírós kérdéseidre.
2021. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha meg valakivel csak barátkozni akarsz akkor nem mindegy, hogy milyen nemű te pancser?


Valószínűleg btw azért nem jött össze a találkozód senkivel mert mindenkit untatsz azzal, hogy random dobálod be az unalmas kérdéseid.

2021. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!