Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Komolyan lehet hogy ezért nem...

Komolyan lehet hogy ezért nem hívnak?

Figyelt kérdés
Van egyetemről pár lány akikkel amugy tok jóban vagyok. Nem nagyon kozeliek, meg más szakon tanulnak de néha csinálunk valamit együtt. Mostanaban egy csomót buliztak és engem sehova sem hívtak, pedig közel lakunk. Egy srác mesélte nekem tegnap este, hogy azt mondták neki a lányok hogy engem azért nem hívnak sehova mert szép vagyok, és ha én ott vagyok a fiúk lszarjak őket. De ez egyeltalán nem is igaz... Mmint oké, nem bírnak, de mi ez az indok?
2021. júl. 8. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha te nem vagy szép, akkor ők csúnyák, vagy nem tudom xD

De gondolom nem érzik szépnek magukat a környezetedben.

2021. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez kamu. Szerintem a srác udvarol neked így. Az emberek nem szokták így bevallani az önbizalomhiányukat, pláne nem az ellenkező nemnek.
2021. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Ez szerintem is kamu amit a srác mondott.

Nem kell ezt így túlgondolni Kérdező, te írtad, hogy nem közeliek, akkor miért kéne magukkal hívniuk?

2021. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is kamu, én azt mondanám csak a srác akart bevágódni nálad. Van ilyen, hogy valakit azért nem hívnak, mert akkor minden srác csak azzal az egy lánnyal foglalkozik és észre sem veszik a többit, de nem tudom elképzelni, hogy ezt bárki bevallaná csak így.
2021. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!