Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerettek szórakozóhelyekre...

Szerettek szórakozóhelyekre járni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Tele van narkós alakokkal, én egyáltalán nem szeretek járni..
2021. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Isten ments... én veretős rock koncertre is csak akkor mennék el, ha színházba lenne tartva, kötelező ülve nézéssel, és csak a számok között lehessen tapsolni 😃 és az se baj, ha van létszámkorlát, hogy a haverom üljön csak mellettem.
2021. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Helytől és társaságtól függ. Mi elég sokat jártunk egy időben szórakozóhelyekre. Általában Bárány Attila bulikra mentünk. Eddig nem volt rossz tapasztalatom egyik helyen sem. Vagy Báránynak van nagyon jó közönsége, vagy csak irtó nagy szerencsénk van. :D Mikor bejött a pandémia elkezdtünk házibulikat csinálni, azóta sem mentünk meg egy szórakozóhelyre sem.


Összegzésben szeretem a szórakozóhelyeket, megvan a maga előnye - hátránya. De egy jól megszervezett házibuli mindig jobb lesz! :)

2021. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Én mennék, és végre jól elverném a pénzem valami értelmes dologra (alkohol, nők), csak egyfolytában dolgoznom kell és nincs időm semmire
2021. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szeretek de nincs kivel, így igazából mindegy
2021. júl. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen volt kivel, de már nincs, és régen volt érdemes hová menni, de már az sincs, bezártak a legjobb helyek. Úgyhogy nem járok sehová.
2021. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyissák ki a kocsmákat :)
2021. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyitva vannak...
2021. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a helytől és az odajáró alakoktól függ.
2021. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!