Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hátizsákot hordasz inkább...

Hátizsákot hordasz inkább vagy a válltáska híve vagy?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 08:04
A kérdező szavazást indított:
hátizsák híve vagyok
inkább válltáskát hordok
68 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Autóm van
2021. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
A válltáska híve vagyok de hátizsákot hordok.
2021. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Szívesen hordanék kis szütyőt, de nem fér bele minden, ami kell. Iratok, pénztárca pár mütyür az okés... de nálam van mindig egy power bank, egy nagy ital, viszem munkába az ebédemet, van egy csomó bisz-b🤭sz, ami bármikor kellhet (elem, gyorskötöző, és jó ha van helyem kis bevásárláshoz is, ne kelljen külön szatyor.) Muszáj nagyot.

Abból meg a válltáska nem jó. Egyrészt mert egyik felemet húzza, és sokkal megterhelőbb, másrészt pedig nincs is rajtam stabilan, ami kerékpározásnál nagy hátrány.

Muszáj a hátizsák.


Nem szeretem, mert nehéz, nem elegáns, semmi jó nincs benne, de praktikus, és csak ezt tudom használni az életemhez.

2021. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha szépen felöltözős helyre megyek: válltáska

Ha nem fontos a megjelenés és kevés cuccom van: akkor is válltáska

Ha nem fontos a megjelenés és sok cuccom van: hátizsák

2021. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Hátizsák, mert szeretek felpakolni (reggel viszem magammal a reggelit és az ebédet plusz a vizemet, délután meg néha bevásárolok) és jobban bírom a terhet a hátamon, plusz jobban szabadon maradnak a kezeim :)
2021. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egyedül megyek, valltaska. Ha bababkocsival megyünk, akkor a hátizsák a praktikusabb.
2021. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

Leginkább semmit. A kulcsom és a mobilom belefér a zsebembe, ha mégsem, akkor a mobilnak van nyakba akasztós tartója is. Kp sosincs nálam, a bankkártya meg a többi belefér a kartyatartoba, az meg a zsebembe.

Ha kiöltözni kell, vagy messzebbre megyek és kell valami extra dolgot is vinni, akkor kézitáska, kézben fogva

2021. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szatyor mindenhová.
2021. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

1:

Nekem is, de még gyúrnom kell, hogy a vállamon vagy a hátamon hordjam.

2021. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hátizsák, de az elegánsabb kivitel. Motorozok, így a válltáska nem játszik, meg aztán folyton csúszkál és gerincferdülés se hiányzik.
2021. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!