Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton álmos vagyok, pedig alszok legalább 8 órát? Még a kávét megiszom, utána nem vagyok álmos fél órán át aztán újra, és ásítozok egész nap. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ezt "punnyadásnak" nevezem. Túlalszom magam, lusta vagyok, nincs fontos dolgom, halogatok. A megoldás egy cél találása és aktívabb élet. Határozd el, hogy holnap elmész futni, utána főzöl ebédet stb.

Lehet hogy nem ez a baj, és egyébként rengeteg dolgod van. Reggelente magadtól ébredsz? Lehet, hogy túl megterhelő, amit nap közben csinálsz.

2021. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magamtól ébredek, nem csinálok nagyon megterhelő dolgokat 16/L
2021. júl. 14. 18:12
 3/9 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idős lehetsz de valószínüleg alvászavarod van ha nem múlik jelentkezz a háziorvosodnál és felírt egy gyógyszert a gyógyszertárakban szoktak lenni hozzá vitaminok/gyógyszerek
2021. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szoktál felkelni alvás közben?

Egyébként ezt a videót ajánlom: [link]

Amúgy szerintem 8 óra nem elég bekem kell 9-10 óra.

2021. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
3. Vagyok a te koromban normális az alvászavar ekkor a kamaszok fejlődnek
2021. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 ez esetben legyél aktívabb. Kezdj sportolni valamit. Egyébként így nyáron szerintem ez normális.
2021. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 es vagyok


8 óra 16 éves korban kevés (énis 16 vagyok) és serdülőkorban 9-11 óra alvás számít jónak

2021. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néhány torna gyakorlat jól be tudja indítani a vérkeringést, mellé jó sok folyadékot kell inni.
2021. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez az állapot akkor áll fent, amikor nem fáradok el eléggé napközben, testileg és szellemileg. Próbálj meg beiktatni kezdésnek egy kis mindennapi mozgást, esetleg szedj vitamint, mind a kettő jó elsőlépés.
2021. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!