Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok olyanokat szelektáln...

Szoktatok olyanokat szelektálni az ismerőslistátokból facebookon, akivel már több évek óta nem beszéltek, se nem lájkoltok egymásnak és úgy gondoljátok, ha már nincs közötök egymáshoz, fölösleges ismerősnek hagyni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem, szerintem bunkóság. Engem is letöröltek páran és szerintem furcsa. Ha már egyszer ismersz valakit, akkor mindig ismerni fogod. Ha meg csak közeli családtagokkal akarsz megosztani dolgokat, akkor állítsd be úgy a facebookod. Mi van, ha egyszer mondjuk a szomszédodba költözik vagy a munkatársad lesz olyan, akit kitöröltél? Nem kellemetlen?
2021. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktam. Ha van olyan ismerősöm, aki sokat posztol és nem vagyok rá kíváncsi, akkor ki szoktam követni, hogy ne lássam, de arra nem szoktam időt szánni, hogy átnézzem az összes ismerősömet és kiszelektáljam. Igen, van akivel már évek óta nem beszéltem, de attól még nem zavar, hogy az ismerősöm és nekem nem érné meg a ráfordított időt, mert nem érzem, hogy bármivel jobb lenne nekem utána. Én szinte soha nem osztok meg semmit, nem is szoktam gyakran nézegetni a facebookot, de néha érdekes látni, hogy mi történik a régi barátokkal.
2021. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Igen, szoktam.
2021. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Én szoktam néha szelektálni, nincs ebben semmi rossz. Akivel már egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, arról már nem tudom azt mondani, hogy ismerem. Ismertem valamikor, de azóta annyi minden történhetett. Elhunyt ismerősöket is törlök, volt ilyen is már. Részvétet nyilvánítok akkor, amikor aktuális, utána már nincs jelentősége számomra a profiljának.
2021. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#1 erre kb csak 20% az esély.
2021. júl. 26. 12:51
 6/23 A kérdező kommentje:

#2 ahogy a mondatodat kezdted: "Nem, nem szoktam. Ha van olyan ismerősöm, aki sokat posztol és nem vagyok rá kíváncsi, akkor ki szoktam követni, hogy ne lássam."



Én kérdezőként, nem a tömeges posztok zavarára gondoltam, hogy akkor mit lépsz, hanem, hogy ha van olyan ismerősöd, akivel már mondjuk több mint 5 éve nem tartjátok a kapcsolatot és nem érdekli, hogy veled mi van, hogy érzed magad, hanem felőle akár az ég alá is mehetnél és ha születésnapja van, még egy köszönömöt se méltat írni stb stb.


Na most olyan emberek, akikkel már úgy sincs közünk egymáshoz, akkor azok már csak fölöslegesek ismerősöknek.

2021. júl. 26. 13:05
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Én az emberek szülinapjain szoktam őket törölni :D Amikor feldobja a FB, hogy valakinek szülinapja van, és névről is max csak távolról dereng valami, hogy mintha hallottam volna már, de az arca is teljesen idegen, ránézek az oldalára, olyankor sem ugrik be, hogy mégis honnan ismerem, közös barátokat megnézem, hogy legalább betájoljam, kb mikor lehettünk mi egyáltalán ismerősök, de ha nem beszélünk, nem tartjuk a kapcsolatot és olyan szinten nem volt része még a múltban sem az életemnek, hogy egyáltalán emlékezzek rá, akkor én bizony kitörlöm. Minek tartsam meg? Hogy nagy számot mutasson oldalt a fb? Nem különösebben érdekel. Ha nekem ilyen idegen, akkor valószínűleg ez kölcsönös.
2021. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hetente háromszor lépek be a facebookba pár percre. Van 1200 ismerősöm akiknak nagy része tanítvány vagy szülő. Nagy részükre már nem emlékszem. Nem törlök ki senkit se mert nem akarok megbántani senkit se.

A hírfolyamot nem nézem.

Az osztálytalálkozókat jól meg lehet szervezni a facebookon.

2021. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor teszem ezt.
2021. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja töröltem a facebookom, mert túl sok időt vont el tőlem, vagyis mindenkit töröltem egy kattintással.


Egyetlen dolog ami hiányzik, az a messenger, de megígértem magamnak, hogy nyár végéig nem fogom új fiókot csinálni. Akkor is fogom deaktiválni magát a face-t, mivel attól függetlenül még tudok messengeren írni.

2021. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!