Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek szereplő tipus? M...

Hogy legyek szereplő tipus? Mire figyeljek, hogy tekintélyt kapjak és a figyelem középpontjába kerüljek?

Figyelt kérdés

Régen az voltam, legalábbis amikor megkaptam a nekem járó teret, mindig ki tudtam használni.

De évekig egy olyan közösségben voltam, ahol el voltam nyomva és természetes volt, hogy befogom a szám.

Most viszont vége annak az időszaknak és ha új közösségbe akarok beilleszkedni, nem tudom hogy fogjak hozzá.



2021. aug. 1. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj hozzászokni, hogy az önbizalmad ne kívülről jöjjön, hanem belülről. Te tudod, hogy okos vagy, szép vagy, kedves vagy. Ne is figyelj oda arra, mennyien néznek éppen vagy hány embert érdekelsz. Ha magabiztos vagy, és nem külső megerősítést vársz, előbb utóbb automatikusan az emberek látóterébe kerülsz és jobban odafigyelnek majd rád, hidd el.
2021. aug. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
70%
Szerintem először figyelj, hogy ki főnök. Aztán keresd a gyenge pontját. Aztán zúzd szét kegyetlen. És te vagy a főnök! Így megy ez, minden társadalomban és minden közösségben. Vagy elbuksz és elnyomott leszel.
2021. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!