Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vagyok igazi kamasz?...

Miért nem vagyok igazi kamasz? Nem vagyok olyan mint más a koromban.

Figyelt kérdés

Régebben nem voltak barátaim de akkor még fel sem tűnt hogy ez nem jól van és még gyerek voltam. Viszont nemrég világosult meg bennem hogy igazából nekem nincs senkim haverjaim baráti köreim és hogy akiket ismerek már óriási ismeretségi köreik vannak és olyan helyekre járnak amikre én nem is gondoltam hogy járnak csak nem voltam felvilágosodva. Azóta ez eszméletlenül zavar és már élni sincs kedvem egész nyáron otthon ülök senki nem hív sehova pedig az osztályomban és a focicsapatomban mindenkivel joban vagyok és dumálok de iskolán és edzésen kívül senkivel se beszélek mert mindenkinek vagy vannak máshonnan barátai vagy éppen egymással csinálnak programokat. És a helyzet sajnos csak egyre rosszabb mert amikor együtt van az osztály vagy a csapat olyan dolgokról beszélnek hogy ők már csinálták amikre én még csak nem is gondoltam és azt hittem hogy majd pár év múlva jönnek ezek pl. Nemrég sokan voltunk a csapattal edzésen és mindenki beszélte hogy hány csaja volt hány csajjal beszél/találkozik én pedig ültem és ráébredtem hogy nekem még csajom se volt nekem senki nem ír (akár csajok akár haverok) más pedig beszélget találkozókat szervez.

Másik példa ugyan akkor többen is mondták hogy hányszor ittak már, járnak bulikba, már be voltak rúgva, 14 éves vagyok fiú és ők is, én nem hogy ilyeneket nem csináltam de egyszerűbb programjaim nincsenek és hogy őszinte legyek annyira nem hoz lázba a buli és a nagy közösség de nem tudom hogy hány évesen szokás ezt elkezdeni habár úgyse hivna egy ismerősöm se hozzáteszem. És ha közösségben vagyok csak nőnek ezek a problémák mert hallom hogy mindenki beszél közös sztorikat a másikkal és ezek olyan ideget keltem bennem hogy szar lesz a kedvem, depressziós leszek és ezeknek az ingereknek csak nő a számuk.

És ez csak 2 rossz élmény volt még olyan sok van.

A mai nagyménő fiataloktol inkább tartózkodok és szívesen járnék inkább a normális visszafogott ismerősökkel valahova de sajnos velük nem nagyon jön össze és nem is ismerek olyan sokat.

Szóval ha valaki tud tanácsot adni vagy álláspontot foglalni ezekben a dolgokban az írjon kérem mert tudni nem tudom hogy tényleg alulszociált vagyok?



2021. aug. 14. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki, hogy ilyen korán feleszméltél. Egyébként meg 14 évesen nem olyan nagy dicsőség földig inni magad...
2021. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Az első és legfontosabb tanácsom, hogy ne tartózkodj az "igazi" kamaszléttől. Akármilyen introvertáltnak, felvilágosultnak, érettnek tartod magadat, amíg nem tudod, hogy milyen érzés bulizni, csajozni, felszabadultnak lenni, addig nem állíthatsz ilyeneket magadról. Ne skatulyázd be magadat. A kamaszkor arról szól, hogy kifejlődik a személyiséged, az énképed, és olykor rosszul cselekszel, de tanulsz belőle, és soha többé nem fordul elő. Tudom, hogy mit beszélek, mert én is ilyen voltam, vagyok. 14 évesen lenéztem azokat, akik buliztak, olykor ittak, pedig valójában csak kiélték a kamaszkorukat. (És ide várom az "énkorombanmégjátszottunk" válaszokat). Ma sem vagyok sokkal idősebb, csupán három évvel. De ezalatt a három év alatt bizony megfordultam házibulikban, ha nem is olyan sokban, és így megtapasztalhattam, hogy ugyan jólesik néha a nagy társaság, nem az én világom.

Jegyezd meg, hogy attól még, hogy más a gondolkodásod, lehetsz ugyanúgy fiatal, kiélheted magadat,hiszen nem csak a két véglet létezik.

2021. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

14 éves vagy?

Ide 16 év alatt nem lehet regisztrálni.

2021. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

14 évesen még általános iskolás vagy gondolom. Általános iskolásként minket maximum focizni engedtek a haverokkal, nemhogy bulizni, piálni... El is vertek volna a szüleim, nagyszüleim ha részegen mentem volna haza!

9. - ben - tehát 15 éves koromban - elengedtek moziba maximum. Akkoris úgy, ha ismerték a havert - vagy haverokat, akikkel megyek!

Ekkor lett az első barátnőm, és oda is nehezen engedtek el eleinte, mert viszonylag messze lakott.

Durva, hogy egy 14 éves gyerek meg ezért depressziós, mert ő normális... A társai meg általános iskolásként már lerészegednek, dugnak meg buliznak...

Csoda, hogy ennyi a negyven pluszos pedofil...

2021. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk, azok után, hogy egy most 30 körüli nő írta, hogy 14 éves kora óta 28 - an dugták meg 20 éves koráig, így már annyira nem lepődöm meg, hogy az ilyen "rongyoknak" a gyerekei se lesznek különbek...

Ezek a szülők ugyanerre tanítják a lányaikat: "Élvezd míg fiatal vagy! Dugasd meg magad minél több hímmel, mert hamar vége a tinikornak és jön felnőtt élet: család, gyerek!"

2021. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert más vagy.
2021. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
95%

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha 14 evesen meg nem bonyolodtal bele ezekbe a dolgokba. Van meg boven idod ra. Emlekszek 14 eves koromba meg azert is konyorognom kellett, hogy elengedjenek a sulibulikba. Ha elkerulsz gimibe ott ugyis be lendul az elet.

Viszont, ha baratkozni szeretnel talan probalj meg nyitni masok fele,kapcsolodj be tobbet a beszelgetesekbe, esetleg azokat az embereket akikkel szimpatizalsz hivd el valahova, probalj meg kozos programot szervezni veluk. De, soha ne csinalj semmi olyat, amit te magadtol nem tennel meg szivesen, csak azert, hogy bevagodj naluk.

2021. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is csak én 17 vagyok
2021. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden rendben van veled. Inkább azt javasolnám, hogy a hozzád hasonlóbb emberekkel próbálj meg barátkozni. A barátkozást úgy értem, hogy megpróbálsz nyitni feléjük. A nagyon extrovertált emberek könnyen megtalálják egymást, de akik úgy gondolkodnak mint te, őket talán nem veszed észre elsőre. Nekem is minden nagyon jó barátomat meg kellett szólítanom, mert mind introvertáltabbak, de amint elkezdtünk beszélgetni, nem tudtuk abbahagyni. Olyan programokat csinálj amit tényleg élvezel. Nem kell belekeveredni olyan dolgokba amit nem érzel helyesnek, csak hogy mások elfogadjanak. Lehet pár év múlva majd szívesebben elmennél egy buliba, akkor tedd meg.
2021. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!