Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is így van vele itt?

Más is így van vele itt?

Figyelt kérdés

Elkezd az ember beszélgetni valakivel (vagy én-, vagy a másik fél ír rám), aztán 1-5 levélváltás után eltűnik mindenki, jó esetben 1 nap után.

Mire jó ez, miért van ez?


Biztos, hogy bennem van a hiba, de ha más, sok ember ezt tapasztalja, akkor már nem feltétlen...



#elmúlás #kapcsolatfelvételek
2021. aug. 15. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van ilyen. Lehet nem vagyok elég érdekes... :(
2021. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha görcsösen nyomulsz és megpróbálsz a lényegre térni akkor nem fogsz sikerrel járni.

Kell lennie bizonyos fokú összehangnak és közös témának is.

2021. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ez mire jó, sosem fogom megérteni. Viszont ne vegyétek magatokra, mert itt az oldalon (bármilyen szomorú is) nagyon is gyakori jelenség.

Nekem az a tippem, hogy időszakos beszélgető partnert keres, aki elmulasztja az akkori unatkozását.

2021. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, gondolkozzatok... Mintha a ghostolás csak itt lenne jelen...
2021. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert ahhoz, hogy valami szorosabb kapcsolat kialakuljon két fél között meg kell lennie a közös hangnak is. Ezt nagyon nehéz megtalálni minden emberrel, ezen az oldalon is talán csak 1-2 személyt találsz akivel egy hullámhosszon leszel. Emellett pedig még rengeteg más tényező is növeli a sikertelen vagy rövid élettartamú ismerkedés esélyét.
2021. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!