Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet létrehozni vagy...

Hogyan lehet létrehozni vagy bekerülni egy nagyobb társaságba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Nyár elején én is bekerültem egy nagyon nagyba amibe a legjobb haverom vitt be. Azonban már eléggé hanyagoljuk egymást és ez megszakadt. Ő persze ugyanúgy jár sok helyre megint csak más emberekkel. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet ilyenekbe bekerülni vagy csinálni egyet?

(Soha nem voltam nagyon nagy társasági ember, elvoltam csak pár baráttal viszont szerettem azt az élet szakaszom, úgy éreztem tartozom valahová) Illetve új városban tanulok szeptembertől.



2021. aug. 16. 10:11
 1/2 moozygoo ***** válasza:

Ha haverod ilyen, megkérdezhetnéd első kézből őt is akár :D

Amúgy passzolom, nálam a kapocs mindig egy ismerős volt aki más csapatban is volt, így bekerültem én is oda is, és így tovább.

2021. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a probléma az, hogy már nem nagyon vagyunk jóban. Azt hiszem nála is a bátyja volt eleinte a „falka vezér”.
2021. aug. 16. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!