Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, titeket gyakran...

Lányok, titeket gyakran szólit le vagy próbál felszedni fiú? Fiúk, mitől függ hogy próbálkoztok egy lánynál?

Figyelt kérdés

Engem nem annyira gyakran szoktak, és az jutott eszembe hogy vajon ez átlagos hogy 18 éves vagyok és életemben mondjuk 10szer történt ilyesmi de nem tudom pontosan a számát, vagy másoknak több szokott lenni? Mitől függ ez?


Nem tartom magam különösen szépnek bár párom azt mondja hülye vagyok mert nálam szebbet még nem látott. Alakom is átlagos nem vagyok se vékony sem husos, hanem olyan közepes. Ha kimozdulok mindig igyekszem jól öltözni (nem átlagosan hanem elég művészien nem nagyon hordok olyat amit a nagyátlag) sok ékszert hordok meg a szememet szoktam sminkelni. Egyébként elég visszahúzódó vagyok idegen közegben. Bulikba ritkán járok, de azért szoktam időnként.


Veletek hogy van ez?



2021. aug. 17. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Oké.
2021. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy lányt kajak érdekel ez?
2021. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha látom, hogy ott a párod akkor semmiképp, már nem azért mert beszari gyerek vagyok, hanem mert mi nálunk így szokás. Egyébként miért vágysz arra, hogy bepróbálkozzanak, ha van párod? Azt mondod teljesen átlagos vagy és visszahúzódó, bulizni sem jársz, kérdésedben ott a válasz... Hol szednének fel mikor leugrasz a boltba tejért?
2021. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nézzen ki jól a csaj.
2021. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi 24 évem során egyetlen alkalommal sem szólított le (vagy csak simán állt velem szóba) egyetlen ismeretlen, de ápolt, normális férfi sem ismerkedési célból. Egyedül c.gány srácok álltak körbe és zaklattak a házasodási szándékukkal párszor vasútállomásokon, buszpályaudvarokon. Én sem vagyok csúnya, van barátom, szerintem simán csak nem szokás manapság élőben intézni az ismerkedést. A barátom is üzenetben hívott el először randizni annak ellenére, hogy már régebbről ismertük egymást.
2021. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
fiu vagyok ahol kel ot hugyo
2021. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen idegen nőt nem szólítok le. Valami ismeretség, kapcsolat kell ahhoz, hogy egyáltalán mérlegeljem, hogy érdemes-e, illetve nekem kevés a külső. Attól mert jól néz ki, nem megyek rá. A leszólítós stílus a nagyon primitívek sportja, mivel teljesen a külsőnek szól, nem az egyénnek.
2021. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem már próbálták, így “leszólítani„ párszor, viszont szinte mindig olyanok, akiket max látásból ismerek, egyébként még a nevüket sem tudom. Mondjuk engem ez elég hidegen hagy ilyenkor.

Amúgy #2, ja a legtöbb lányt érdekli, mondjuk engem annyira nem, de ez személytől függ. De ha tudnád mik vannak egy lány fejében.....😂😂😂 Mi sokszor gondolkozunk, ilyen/ehhez hasonló dolgokon.😂

2021. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Teli vagyunk hangemberekkel. Mindenki fél mindenkitől, és engem is úgy neveltek, hogy ne álljak szóba idegenekkel. Most meg inkább rászoktam arra, hogy mindenhol idegenekkel beszélek.(busz, bolt, uszoda....) Nem csak a sexy bombanőt szólitom le, hanem a mamit, papit, gyereket, munkást... nem is lényeg mit mondasz, csak egy kedves, esetleg vicces gesztus. Sokszor rossz néven veszik, de sokszor boldogan fogadják, és azért már megérte. Ismerkedés céljából is, ha tetszik látásra, megyek teszem a dolgom, legfeljebb nem sikerül. Én inkáb ismerkedek személyesen. Ez az irogatás nem az én világom, ezért ott inkább csak a találkát szoktam megbeszélni.
2021. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!