Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tesztek egy körülbelül...

Mit tesztek egy körülbelül 10-12 fős buli előtt, ami nálatok van tartva? Várom férfiak, nők válaszait egyaránt. Házkörül,házban,kertben.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy kerti parti esetében, amikor ti főztök, vásároltok, takarítotok stb. mi az,amit mindig, minden buli előtt biztosan megtesztek. Gondolok itt a takarításra, (kert, grillező, ház), étel, ital bevásárlás, előkészületek mire megérkeznek a vendégek. A kérdést pedig azért teszem fel, mert én konkrétan mind agyilag, mind testileg hulla fáradt vagyok mire eljön a buli. Tudom sokan azt fogjátok írni, hogy akkor ne tartsak bulit. Én igazából csak azt szeretném megtudni, hogy én viszem-e túlzásba a vendégvárással járó tennivalókat vagy más is igencsak elfárad a tennivalókban. Köszönöm.

2021. aug. 19. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg azt írom, hogy nem tartok bulit. A házam egy múzeum, gyűlölöm a felfordulást. Majd valaki biztos ír okosabbat.
2021. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A házban sosem bulizunk. Arra van hátul az úgy 500 négyzetméteres kert. Ott lehet mindent csinálni. Csak ne essen az eső. Füvet szoktam vágni előtte, semmi mást nem csinálok.
2021. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten, hogy nálam buli legyen, láttam eleget fiatalon. Még 1-2 vendéget sem hívok.
2021. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A takarítást nem viszem túlzásba, mert úgyis koszos lesz minden ennyi ember után. A fürdőben takarítok és maximum felporszívózok, rendet rakok (akkora okádék kosz sosincs a lakásban, hogy "csak" ennyi után vállalhatatlannak érezzek áthívni valakit).

Vásárlást, főzést a megbeszéltek alapján intézem, ha a vendégek is hoznak enni-innivalót, akkor csak magamnak/magunknak veszek. Ha főznöm kell, akkor már előző nap bevásárolok és előkészítem a dolgokat (pl. feldarabolom a zöldségeket, lereszelem a sajtot, stb), hogy a buli előtt már csak a sütőbe/serpenyőbe kelljen bedobni a kaját.

Az evőeszközöket, tányérokat, poharakat elmosom, hogy legyen elég tiszta mindenkinek (mosogatógépben nem nagy ügy).

Ha itt alszanak a buli után, akkor előkészítem a matracot, ágyneműt, huzatot.

Ha elmentek, kidobálom a szemetet (üvegek, zacskók, stb) és rendesen kitakarítok.

2021. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez már nem kevés takarítás, plusz előkészület, bevásárlás. Én is utána végzem a NAGY takarítást. És erre van segítséged vagy egyedül viszed végig?
2021. aug. 19. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felgyújtom a lakást, és hagyom leégni.
2021. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a ferjem a haziasszony, imad fozni, es a takaritas kenyszer nala, ezert vissza is vonultam ebbol, ne csinaljuk meg ketszer.

En rajta azt latom, olyan elvezettel csinalja ezeket a dolgokat, hogy nem lesz hulla, jo ertelemben farad el. Ha nem igy lenne, es teher volna vendegeket hivni es jolerezni magunkat, nem tennenk.

2021. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
LOL, a magyar patriarchalis pontozo megbuntetett. Kreten, a lenyeg nem az volt, ki takarit, hanem hogy nem hal bele. Nagyon lehangol, milyen orszagban eltem. Latogatoba se megyek vissza, okadni tudnek ettol.
2021. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!