Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kedvelnek egy ilyen embert?

Miért kedvelnek egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

A kulcstartóján állati csontokat hord, volt rajta műanyag is, de igazi is és ha rákérdezel, akkor elmondja melyik milyen állat és milyen része meg hogy mi a hiba a műanyagon. Szintén kulcstartón van neki üvegbe zárt bogár, azt is szívesen elmondja, hogy milyen fajta. Könyvet is hozott magával, este azt olvasta, valami kattant matematikus írta, aki bombákat kezdett embereknek küldözgetni. Mindezt egy házibuliban. Voltak más furcsaságai is, engem már a nézése is zavart, de a többiek oda vissza voltak érte. Most hallom, hogy egy csomóan elhívták más bulikba, mert milyen kedves, jófej volt meg hogy ilyen fura barátjuk még nincs. Tényleg kedves volt, rossz szándékot nem láttam benne, de nekem nagyon furcsa volt.

Miért kedvelnek egy ilyen embert? Mi olyan érdekes benne, hogy mindenhová feltétlen meg kell hívni?



2021. aug. 21. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kattant matematikust Uma Bombernek hívják és szeretnél te olyan kattant lenni mint õ.

Szerintem csak irigy vagy.

2021. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szimpatikus. Ott nyert meg, hogy olyan könyvet olvas, amit matematikus írt.

De mi a baj azzal a kulcstartóval? Nekem a ceruzatartóm van marhalábszárcsontból. Ha nem vagy vegán, akkor egy szabad se lehet ez ellen. Ha az vagy, akkor lehet, de szerintem akkor sincs igazad.

Ami furcsa az nem átlagos, azaz nem unalmas, hanem érdekes.

2021. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigy vagy, mert te unalmas, szürke, és hétköznapi vagy, ezért kevésbé keresik a társaságodat.
2021. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, hogy nálatok milyen a házibuli de mi nem azért megyünk el bulizni hogy olvasással töltsük az időt, azt lehet otthon egyedül is, nem?!

Ettől függetlenül manapság mindenki elég átlagos és unalmas, úgyhogy lehet hogy én is bírtam volna

2021. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Inkább egy bolond művelt mint ez a sok álszent ostoba szaréletű. Nektek nem szívesen fizetem az adót, mert nincs hozzáadott értéketek, egy okos, művelt embernek (akármilyen is), van, csak megfelelően kell kezelni.
2021. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ember, engem az ilyenek vonzanak. Sok pasi csak az autókról, a kedvenc sportjáról, illetve a mindenféle márkákról tud beszélni, unalmas, felszínes, egysíkú. Valaki, aki olvas, aki van olyan vagány, hogy bevállalja hogy igen, furi hobbijaim, furi szokásai vannak és teszek rá, ki mit gondol, nem másnak akarok megfelelni. .. Nos az ilyen izgatja az emberek fantáziáját. Ez a szexepilje, ha úgy tetszik.
2021. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!