Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik most nem isznak alkoholt,...

Akik most nem isznak alkoholt, de megtudnák, hogy egy kis alkoholtól sokkal könnyebben csajoznának, akkor már innának egy kicsit?

Figyelt kérdés
Csak annyit, hogy könnyebben csajozzanak. Meg ne legyenek annyira gátlásosak.
2021. aug. 26. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt épp beteg vagyok szóval ma nem megyek sehova, másrészt inkább pasiznék.
2021. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért is isznak szórakozóhelyen.
2021. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, az alkohol nem segít ebben.
2021. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Te is az a típus vagy aki egy sört nem ivott életében. Itt ezen az oldalon ez gyakori megfigyeltem. De nem tudom az mivel jobb hogy xanaxon és társain éltek.
2021. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én például ex alkoholista vagyok. 3-as voltam. Az alkohol nekem soha nem segített csajozni, főleg mert nem tudtam mértéket tartani sose. Ha az csajozásnak számít, volt szex egyszer részegen buliban, egy elég ronda lánnyal, szóval meg is bántam.
2021. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Ezen mit lehet megbánni mi rossz van abban nem értem. Xd
2021. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!