Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi okozhatja mindezt?

Girlll3 kérdése:

Mi okozhatja mindezt?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek már az emberek. Nem vonzódom senkihez sem, nem szoktam ismerkedni és az emberek sem igazán közelednek felém. Nem szoktak elhívni sehova sem. Nagy ritkán megdícsérnek, főleg a ruháimat és így ennyi. Társaságban pedig feszengek, hogy mit gondolhatnak rólam, így nem tudom önmagam adni önfeledten, s nem is találtam meg a társaságomat, akikkel jól érzem magam. Valahogy csak a nagyon problémás emberek jönnek az életembe vagy az olyanok, akiknek nem vagyok elég jó.

2021. szept. 2. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Depressziónak tűnik
2021. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Iletve szorongás
2021. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es lehet. De már 15 éve az vagyok, legalább. Mindig olyan érzésem van, mintha búra alatt lennék és én csak léteznék, míg mások élnek is.
2021. szept. 2. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
anhedónia esetleg? vagy skizoid?
2021. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

"Nem érdekelnek már az emberek"

"Társaságban pedig feszengek, hogy mit gondolhatnak rólam"

Ez elég nagy ellentmondás.

A többi válaszolóval ellentétben nem szeretnélek diagnosztizálni semmivel sem. Javaslom, hogy keress fel egy szakembert, aki segíteni fog saját magad megértésében.


Ezen kívül nekem bejött az, hogy naplót írok. Látom a saját gondolataimat leírva, és olyankor döbbenek rá, hogy mennyi butaságot össze tudok hordani.


A társaság hiányára meg azt mondanám, kezdeményezni kell. Gyűjtsd össze, mi érdekel, dolgozz azokon, és ha már van egy olyan témád, amiről szívesen beszélsz, meg fogod találni azokat az embereket, akik érdekesnek fognak találni.

2021. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!