Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vissza kellene költöznöm a...

Vissza kellene költöznöm a kollégiumba?

Figyelt kérdés

Pár hete édesapám elhunyt, nagyon jó volt a kapcsolatunk.

Nekem kezdődne az egyetem, és nem tudom mitévő legyek. Nekem ez a gyógyulási folyamat elég hosszú lesz, de csak vissza kell térnem az életemhez?!

Meg nem akarom hogy szobatársaimnak elege legyen belőlem,mert mostanában nem vagyok jó társaság. De sajnos nem tudok "jól" lenni, sőt... Jó ötlet beköltözni?



2021. szept. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Lehet jót tenne neked egy kis változás.

Részvétem!

2021. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :(

Talán a más környezet elterelné kicsit a figyelmed.

2021. szept. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Mindenképp költözz be, legalább elterelik kicsit a figyelmedet.
2021. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Részvétem. Szerintem menj vissza a koliba, a szobatársadnak meg mondd el mi történt és legyen tekintettel rád.
2021. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 3. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. :'(

Én felmérném, hogy ilyen szomorú élethelyzetben mennyire tudnék eredményes lenni a tanulmányaimban, én biztos nem tudnék ilyenkor a tanulásra összpontosítani, persze ez szubjektív, ha ez neked menne akkor az nagyon tiszteletre méltó. Sajnos ez tipikusan az a szituáció, ahol nehéz jól dönteni, remélem neked sikerül.

2021. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Muszáj valahogyan visszatérni az életbe. De nehéz.
2021. szept. 4. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!