Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen a chat.hu és...

Miért ilyen a chat.hu és egyéb anonim oldalak?

Figyelt kérdés
Nem régebben voltam fent ezen a chat.hun.Eléggé elkeserített hogy csak egy szimpla értelmes beszélgetésig nem jutottam el. Ha már nem voltam perverz mindenki elhordott mindennek, meg lenéztek. Arról nem beszélve hogy csomó 30,40 éves korosztály. Miért van ez így? Sokan mondják hogy anno még jó volt, akkor most miért nem? De nem csak anonim voltam fent a társkeresőkön is egy párból,ott is ugyan ezek mentek. Mindenki szinte csak a nemi aktust akarta, ezzel nem lenne gond ha csak pár ember lenne ilyen, de hogy már majdnem mindenki az na az már gáz.Mindegy milyen korosztály, de ha ismerkedni akar az ember komoly célból így hogy tegye? Nehéz már megbízni valakiben.
2021. szept. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az anonim oldalak ilyenek. Én a Facebook barát és társkereső csoportokban próbálkoztam sokat az utóbbi időben, de elment a kedvem. Mindegyik korosztály, a tinédzsertől az 50 évesig "azt" akarja... Sokan képesek levelezgetni is annak reményében, hogy összejön laza kapcsolat hiába szögezem le, hogy csak barátság vagy társ érdekel és más nem. Az érdeklődési körüknek, hobbinknak megfelelő csoportok, oldalak lennének jók, ahol máris lenne közös téma, csak olyanok nem igazán vannak és ez se zárja ki, hogy "csak azért" fognak rád írni.
2021. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a chat. hun utoljára kb. 2010 körül volt használtató, a gyaloglóra még feljárok, de ott is van fent kb. 100 nem túl eszes ember, aki mindenbe beleköt.


én 30 múltam, és azok az emberek, akiket chaten ismertem, már rég otthagyták a francba, nagy részük külföldre költözött.

2021. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amióta már a legegyszerűbb,közmunkát végző ember is hozzájuthat olcsón az internethez, azóta gyökeresen megváltozott a fent említett oldalak többsége. Emlékszem még, taknyos koromban, 2007-8 környékén még normális emberekkel lehetett beszélgetni a chat.hu és a gyalogló chat féle oldalakon. Pár éve még badoot és tindert tűrhető alkalmazásnak lehetett mondani. Ma már... :D Használhatatlan mind. Azt mondják nagy az Isten állat kertje, az internet csak megmutatja hogy mennyien is vannak igazából. :) Ezzel a témával pár hónapja én is hadilábon álltam, hogy van e egyáltalán olyan alkalmazás/honlap, ahol normális emberekkel lehet ismerkedni. Arra jutottam, hogy nincs, le is tettem az egészről.
2021. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!