Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kolisok! Ti hogy osztjátok be...

Kolisok! Ti hogy osztjátok be a hétvégi kis otthonléteteket?

Figyelt kérdés

Igazából a lényeg annyi, hogy én is kolis lettem és így sajnos hétvégenként leszek otthon. :( Már előre félek hogy nem tudom majd beosztani úgy az időmet hogy mindenkivel akivel szeretek és szeretnék lenni tudok is. Bár nem tudom hogy ez egyáltalán lehetséges-e 🤔

Egyrészt ott van a baráti társaságom, akik szintén kolisok úgyhogy a találka csak hétvégente megoldható

Aztán ott van a párom, akivel szintén minél többet szeretnék lenni (egyébként ő is kollégista 🥲) és természetesen a családom

Magamra pedig pont nem érdekel hogy lesz-e időm, maximum annyi kell ameddig bepakolok a visszaköltözéshez vagy tanulok egy keveset.


Csupán annyira lennék kíváncsi hogy kinek hogy néz ki egy hétvégéje. Hogyan osztjátok be az időtöket?



2021. szept. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hazaviszem a mosnivalót meg a laptopot. Anyu kimos, én meg kockulok.
2021. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már nem vagyok kolis, de 3 évig az voltam. Általában egyetemen úgy voltak az óráim, hogy csütörtökön végeztem (néha 1-1 egész napos gyak volt pénteken), így viszonylag korán otthon tudtam lenni. A péntekek pihenéssel, kockulással teltek, hétvégén meg szüleimmel kirándulgattunk, meg nagyszülőket látogattunk (ezt nem minden hétvégén). Nagyjából ennyi. A lényeg, hogy ne akarj mindent belesűríteni 1 hétvégébe, mert nem fog menni. Szép nyugiban azt csinálsz amire időd van.
2021. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És a tanulást hogy oldottátok meg?

Otthon még tanultatok vagy megpróbáltátok hét közben elintézni?

2021. szept. 7. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyesen, én megmondom őszintén nem tanultam sokat, csak a ZH-kra meg vizsgákra amiket nagyon muszsj, így hétközben el tudtam intézni a nagyját.
2021. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!