Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legviccesebb történe...

Mi volt a legviccesebb történet, ami megtörtént veletek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Megszülettem, de az nagyon fájdalmas volt. Most már kínomban röhögök!
2021. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Sikerült évekig bérlet nélkül utaznom, úgy hogy nem kaptak el soha,pedig

majdnem mindig volt ellenőr a buszon ,de valahogy én mindig kimaradtam a bérlet ellenőrzésből!(:

2021. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly jártam így: Este vásároltam a tescoba, fizettem a kasszánál majd még ott a kasszák melletti soron bementem egy kis üzletbe. megvettem amit akartam, megfogtam a bevásárlókocsimat és kitoltam az autóhoz, nyitottam a csomagtartót, pakolnék be ...valami furcsa ...mikor vettem én újságot?! ...hmmm ..BAKKER EZ NEM AZ ÉN BEVÁSÁRLÓKOCSIM!!!


Gyorsan toltam vissza, mikor beértem látom hogy valaki értetlenül nézelődik körbe körbe :D Gyorsan odamentem és mondtam hogy elnézést de véletlenül az ön kocsiját vittem el. :D


Végül is nem volt belőle semmi, de akkor elég kellemetlenül éreztem magam.

2021. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legviccesebb, de vicces:


Leparkolok a parkolóban, indulnék el a lakás felé. Jön egy nő kocsival:

- Mész vagy jössz?

Én:

- Megyek... mármint jövök... A lényeg, hogy itt maradok.

2021. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Túrázáshoz köthető vicces történetem:


Család megy előttem, apa, anya, tesók elől.

Óvodás korú kisgyerek meg hátul lemaradva 20 méterre. Mindez erdő közepén.


Utol értem a gyereket, még gondolkoztam is, hogy milyen hülyén néz ki ha most megelőzöm és közéjük ékelődök. De igyekeztem gyorsan letudni a "manővert".


Erre amint megelőzöm hátra fordulnak, hogy "Petike jössz?"


És hát Petike helyett egy nagydarab, szőrös pofájú, rosszarcú, izzadt, lihegő túrázót láttak meg.


Az arcukon kiült a rémület egy pillanatra :D

2021. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dagadozó Agy ***** válasza:
100%

Egy kikötőben nyomtam a gittet a közös toaletten. Válaszfalak, alul 20 centi hézag.

Kezembe vettem a gurigát, de az kicsúszott a kezemből úgy, hogy a szomszéd fülkébe gurult át. Átnéztem alul, és két cipőt láttam, közvetlenül előttük a guriga megállva. Viszont szerencsére a papír vége a kezembe maradt.


Visszagondoltam fizikaórára, amikor az a feladat van, hogy attól függően, hogy milyen szögben tartod a kötelet, feléd indul el a henger, vagy távolodik. Na ezt alkalmazva kb 1cm/sec sebességgel elkezdtem húzni a gurigát. A cipők közben mmeg sem mozdultak. A guriga meg lassan jött vissza, elhaladva a cipők előtt. Végig arra gondoltam, mit szólhat a csávó a szomszéd fülkében. Szerintem ő is meséli néha a sztorit. Én mindig röhögök, ha eszembe jut.

2021. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó kapcsolatom
2021. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!