Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kivel veszed fel a szemkontakt...

Kivel veszed fel a szemkontaktust az utcán? mennyi ideig?

Figyelt kérdés

en altalaban mindenkivel felveszem aki szembejon velem, es addig nem torom meg, amig az illeto el nem nez.

ettol dominansnak erzem magam egy par pillanatig, nagyon szeretem csinalni. ti hogy vagytok ezzel? 19L


2021. szept. 12. 12:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

helyes csajokkal nagyon szívesen, de általában ha nem fordulok el, 2 másodperc után ők teszik zavartan.


viszont szoktam gyakorolni olyan csajokon is, akik nem jönnek be, mert akkor csak gyakorlom.


Amikor valaki nem elfordul 2 másodperc múlva, akkor általában abból egy mosoly is lesz. és ez tök jó. csomószor meg is ismerkedtem már így csajokkal, mert akkor már nem lehetett nem megszólítani.

2021. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én nem igazán szoktam, engem idegesít ha a szemembe bámuszolnak, pláne ha nem is ismeremmőket xdd
2021. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ez nem bámulás. Amúgy pont ezt csinálom meg pont így érzek:D

Nem vagyok rá büszke meg kínos szerintem, de belülről jön

16/f

2021. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
13as vagyok elfelejtettem odaírni hogy az is izgalmas benne, hogy az illető állja-e, vagy elfordul. Akik nem néznek el, azokat én tisztelem
2021. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!