Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gólya szívatások kollégiumban,...

Gólya szívatások kollégiumban, help?

Figyelt kérdés
Szóval az a dolog hogy idén lettem koleszos és bírom is magát a helyet, a szobatársakat. Viszont van ez a szívatás, hogy a 11-12esek köteleznek dolgokra (fekvőzz 50et, mosogass el nekik, vannak sokkal durvábbak amiket nem részletezek). Egy idő után meguntam hogy csicskáztatnak és mondtam hogy nem csinálom. Erre "kollektívan büntettek" vagyis nem engem hanem a szobatársakat fekvőztették (vagyis el akarták érni hogy a szobatársak megutáljanak). Szerencsére a szobatársaim jó fejek és értették a helyzetet, de többet nem akarok se én csinálni, de azt sem, hogy nekik kelljen. Mit tehetek?

2021. szept. 13. 08:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Osszebeszeltek hogy az osztalybol senki se csinaljanak akit mondanak.
2021. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Amit*
2021. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A szivatásnak az lenne a lányege, hogy vicces, néha kicsit égő feladatokat adnak. Az hogy elmosogatsz nekik, az tényleg nem más mint csicskáztatás, és jól tetted hogy nem hagytad magad. Azért mindennek van egy határa. Az meg hogy még a szobatársaiddal is meg akartak utáltatni, az meg még nagyobb parasztság, és én már biztos hogy felsőbb vezetőkhöz fordultam volna, mert az ilyen dolog nem játék.
2021. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
21" ESP edzett acél vipera. Nálunk működött.
2021. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ret@rdalt kollegium ez? De most komolyan? Masok utan mosogassak?! Mi a...

En majd 10 evig voltam kollegista (osszesen 6 koliban voltam) es egyikben sem talalkoztam ilyesmivel! Golyakent sem!

Ne doljetek be ilyen hulyesegnek, nem vagytok ovisok! Ignoraljatok oket es kesz! Ha fenekuket kell torolni, arra is befognak majd?!

2021. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatni nekik???


Konkrétan belexartam volna a mosogatójukba.

2021. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem... egyszerűen ne csináld meg amit "mondanak".

Ilyen egyszerű.

Ugyanis, kik ők, hogy parancsolgassanak, szívassanak téged ? Vagy akárki mást ?

Komolyan... ha már ők dedósak, hogy ezzel szórakoznak, te ne legyél már a még dedósabb szamaruk.


Ha Dániában, vagy tudja f.om hol egyik napról a másikra "megszüntették" a kornát, akkor szerintem te/ti is tudtok úgy dönteni, hogy .nyád fekvőzzön, vagy mosogasson.


Ha akarjátok, szívassátok ti (vissza) a 12. osztályt, ha nem tetszik nekik a rendszer.

De az a minimum, hogy ne csics kuljatok be, senkinek.

Értem ?

A szobatársaidnak is megmondhatod.

Az élet nem egyenlő az amcsi középsulis filmekkel.

Nincs olyan, hogy muszáj, mert megmondta nekem egy 12.es.


Amúgy meg, nyugodtan részletezzed, hogy mivel akartak még cse sze getni.

:D

Úgy talán könnyebb másnak is segíteni.

2021. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberként megmondjátok, hogy nem. Miért, mit csinálnak, ha nem csináljátok? Olyasmit, amiért akár ki is lehetne őket b*szatni? Jobban járnak, ha meghúzzák magukat és elfogadják a döntésetek.
2021. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

1) köszi a válaszokat :)

2) próbáltam rávenni a szobatársakat de azt hiszik hogy van még ennél rosszabb is és nem merik mondani hogy nem. pl. többször mondták a "rakéta" fedőnevű szívatást amit nem mondanak el hogy mi, de az lenne ha együtt nemet mondanánk...

meg vannak még ilyenek pl. zsemlézés, gondola, párnázás (erősen 18+osak lol)

szóval megpróbálják elhitetni hogy van rosszabb, a naivabb gyerekek beveszik, én meg a kollektív büntetéssel szívok.

ha valaki felnőttnek szólnék (ezzel kihez lehet fordulni btw) akkor meg fekvőt kapok mert szóltam, amit nyilván nem csinálnék szóval a többieknek kéne, akiket ha valahogyan rá tudnék venni akkor "nyerünk", viszont tudjátok hogy ezt nem hagynák annyiban, valami revenge akkor is lesz csak nemtom mi.

2021. szept. 13. 13:22
 10/24 anonim ***** válasza:
Szóval nem teszel semmit ?
2021. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!