Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOS! Nagy bajba vagyok!! Mi a...

SOS! Nagy bajba vagyok!! Mi a megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés

Írogat nekem egy közelben lakó srác messengeren és álandóan muszáj vele hívásoznom is szerencsére kamera nélkül. Már talizni is akar szombaton velem, mikor megmondtam neki, hogy nem akarok vele semmilyen kapcsolatot, kiakadt, hogy miért nem??? (nekem más tetszik, de ő ezt nem érti meg)


Simán le tudnám tiltani mindenhonnan, ez egy opció lenne, de az a baj, hogy lehet hogy nemsokára osztálytársak leszünk mert át kell lehet mennem abba a suliba ahová ő jár, és pont az ő osztályába mennék, ha sajnos mennem kell majd. Mit csináljak, hogy örökre leszálljon rólam???


Mert elegem van már az egészből!



#nagy bajba vagyok
2021. szept. 15. 14:30
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok a srác is 17!
2021. szept. 15. 14:31
 2/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, nagyon erőszakosan nagyon akar engem és félek, ha odamegyek majd megver vagy mást csinál velem...
2021. szept. 15. 14:34
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nem tudsz mit csinálni. Csak megbeszéled vele hogy nem akarsz tőle semmit. Ha nem érti meg azt meg engedd el a füled melett
2021. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha értelmesen és érthetően mondanád neki, hogy te nem akarsz vele beszélni? Ha nem fogja fel, akkor mondd el a szüleidnek, majd ők cselekednek.
2021. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

ha nem akarod letiltani, akkor csak simán ignoráld vagy mondj nemet minden hívásozásra. Nincs olyan, hogy muszáj.

Ha nem száll le, akkor fel is jelentheted. Ha utána se hagy békén és intézetbe kerül, akkor nem lesztek osztálytársak.

2021. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem semmiképpen ne menj abba a suliba, ha képtelen felfogni hogy te ezt nem akarod.
2021. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, ezt már nem én döntöm el, mert az a suli ahol én vagyok nem akarja, hogy ott maradjak egy bizonyos okból(nem magatartás)
2021. szept. 15. 14:38
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kamuzz neki, mond hogy van barátod és nem akarsz bonyodalmat.
2021. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8: Azzal már próbálkoztam , de hiába!
2021. szept. 15. 14:45
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudni, ha erőszakos, be kell menni az igazgatóhoz, és panaszt teszel rá, hogy zaklat.
2021. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!