Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezelitek azt a kínos...

Hogyan kezelitek azt a kínos szitut mikor egy olyan emberhez kell beszélnetek akinek a kétfelé néznek a szemei?

Figyelt kérdés
Szerintetek bunkóság lenne megkérdezni melyikbe kell nézni beszéd közben?
2021. szept. 16. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közé kell nézni. Hacsak nem vagy olyan szerencsés, hogy neked meg keresztbe állnak, akkor a jobb szemeddel nézheted a bal szemét, a ballal meg a jobbat.
2021. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan lehet tudni, melyik szemevel nez rad a ketto kozul.
2021. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Kancsal vagyok, de többnyire kerülöm az idegenek tekintetét, úgyhogy miattam nem kell aggódnod ;)
2021. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Húú, nebasz, pont ma beszéltem egy ilyen sráccal, tényleg fura.
2021. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Ó de jó, hogy válaszolt egy ilyen szemű ember mert így ismeretlenül meg merem kérdezni amit akarok. Szóval ti látjátok beszélgetés közben, hogy akivel beszéltek nem jó szemeteket nézi és ha igen akkor azt sértésnek veszitek? Mintha azt gondolnátok például direkt a rossz szemeteket nézné bunkóskodásból?
2021. szept. 16. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vok. Személy szerint nem tapasztaltam ilyesmit, de mint mondtam ez nekem is kínos olyanokkal, akik nem állnak közel hozzám. Szóval nem éppen azzal szoktam elfoglalva lenni, hogy melyik szememet nézik.


Max azt szoktam látni másokon, hogy ők is zavarban vannak vagy meglepődnek, ami igazából érthető.


Próbáld azt a szemét nézni amivel téged néz ő is. De a legfontosabb, hogy ne csinálj nagy ügyet a dologból, ne akadj fenn rajta. Ha normálisan beszélsz vele és emberszámba veszed, akkor nincs baj.


Persze a szemproblémás emberek sem egyformák.

2021. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Még minden ilyen ember akivel beszéltem kedves volt. Pont ezért érzem kínosnak a dolgot mert nem akarom, hogy azt higgye valamit direkt csinálok bántásból mikor nem. Szerintem a zavar lehet látszik rajtam is ilyenkor.
2021. szept. 16. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sógornőm kancsal, az egyik szeme nem oda néz, ahova kellene, ő sokszor mondta már elpoénkodva, hogy "ezt a szememet nézd, ez a jó". És rámutat, hogy melyik. De gondolom nálunk más a helyzet mert hát úgymond rokon, egy idegennel nyilván nehezebb
2021. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én abba szoktam nézni amelyik rendesen áll neki középen és gondolom akkor azzal néz rám.
2021. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!