Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostanában ha egy sosem...

Mostanában ha egy sosem látott rokonnak be szeretnél mutatkozni vagy pl egy barátod barátjának akkor illik még kezet fogni vagy egy nő egy hozzá hasonló korú nőnek hogy mutatkozzon be ami helyes manapság?

Figyelt kérdés
A teljes nevedet mondani kell hagy elég a keresztnév?

2021. szept. 27. 22:12
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
Én általában csak a kereszt nevemet mondom, mint férfi férfival kezet fogok, nővel változatosabb szokott lenni a dolog, ott amire látok hajlandóságot, lehet csak egy köszönés, kézfogás, ölelés.
2021. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk semmilyen kapcsolatban, olyan közömbös (a rokonnal) személyesen még nem találkoztunk. Egy hónap múlva fogunk kb össze futni addig gondoltam megkérdezem hogy ne keltsek rossz benyomást
2021. szept. 27. 22:24
 3/3 eznemlényeges ***** válasza:
Rokonokkal én főleg a kézfogást részesítem előnyben, férfival és nővel is, ha ugyan az a vezetéknevetek, vagy a család szorosabban ismeri, akkor csak keresztnév, ha tényleg nagyon távoli rokonok, akkor kézfogás + teljes név
2021. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!