Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szedjem ki belőle?...

Hogyan szedjem ki belőle? Olyan választ nem kérek, hogyha nem akarja megmondani haggyad, ez most télleg fontos nekem!

Figyelt kérdés

Itt gyk-n már sok emberrel beszélgettem, és mindel olyan szintig jutott a beszélgetés hogy elmondták a nevüket, most beszélgetek szintén egy illetővel akinek meg szeretném tudni a nevét, de mindig kitér a válasz adás elől, amúgy egy nagyon érdekes, titokzatos, normális, embernek tűnik.


Hogy írjam meg neki hogy tényleg legyen belőle valami, hogy átmehetnénk facebookra beszélgetni? (Nem szerelmi kapcsolatról van szó) Mert akkor úgy megtudhatnám a nevét.



2021. szept. 28. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alap esetben felejtős.

Egyéb esetben sok mindentől függ. Pl. mennyit vagy hajlandó rááldozni

2021. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerkedem itt vkivel, de elég titokzatos. Mi a felhasználó neve? Privátba írd meg légyszíves kérdező. Lehet hogy ugyanazzal ismerkedünk?
2021. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudott pár dologról, akkor soha nem fogod megtudni.
2021. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
" ez most télleg fontos nekem" Ne röhögtess már!!!!
2021. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nincs PIN-kod, varazsige, akaratatvitel. Vagy akarja, vagy nem.
2021. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan választ nem kérek, hogyha nem akarja megmondani haggyad, ez most télleg fontos nekem!"


Márpedig ez így működik. Ha nem akarja megmondani, nem kötelezheted rá.

2021. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti a magadfajta rámenősöket.
2021. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem akarja elmondani akkor nem fogja, de lehet ennek bármi oka inkább vele beszéld meg miért kerüli a témát
2021. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek, mert az én esetemben mindig elhalt a beszélgetés. Persze ennek lehet az én személyiségem is az oka.


Éppen ezért neked is azt javaslom, vedd tudomásul, hogy a szimpátia nem mindig kölcsönös. Ha és amikor eljön az ideje, majd elmondja. Addig csak élvezd a társalgást. Ha nem akar többet, akkor pedig nincs értelme erőltetni. Az ilyesmihez két ember kell.

2021. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki annak adja ki magát akinak akarja! Ha úgy akarja törli a regisztrációt, és csinál egy másikat. Akit fiúnak gondolsz lehet hogy lány, és fordítva. Egy nővel szoktam messengeren beszélni innét. Róla szinte mindent tudok. De senki többről semmit.
2021. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!